خلاصه کتاببازسازی زندگی پس از طلاق

Rebuilding

بازسازی زندگی پس از طلاق
بازسازی زندگی پس از طلاق
Rebuilding
۴
۷۲ امتیاز ثبت شده است
چگونه از رنج جدایی رها شویم؟
اثری از بروس فیشر (Bruce Fisher)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق، درباره دوران سخت بعد از جدایی است. طلاق گرفتن شبیه یک جراحی سخت است که نیاز به دوران نقاهت دارد. ما ازدواج می‌کنیم، وارد رابطه عاشقانه می‌شویم تا خوشحال‌تر باشیم، اما یک روز متوجه می‌شویم که کاملاً ناامید شده‌ایم. هرچقدر انتظار بیشتری داشته باشیم و هرچه بیشتر به‌طرف مقابلمان وابسته باشیم، در زمان جدایی رنج بیشتری می‌کشیم. ما تکه‌تکه شده‌ایم و حالا باید دوباره همه‌چیز را به هم بچسبانیم.

کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق، احساسات جریحه‌دار شده شما، مثل ترس، اندوه و خشم را بیرون می‌کشد. شاید هنوز امید داشته باشید که همه‌چیز درست می‌شود، شاید از تنهایی می‌ترسید یا شاید به فکر انتقام هستید. اما قبل از هرچیز باید بدانید چرا این اتفاق افتاد؟ چه کسی درون شما یا طرف مقابلتان باعث شد که شکست بخورید؟ حالا باید با آینده مبهمتان چه‌کار کنید؟

مطالعه کتاب بازسازی بعد از طلاق، به شما کمک می‌کند خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و درک کنید مهم نیست چه اتفاقی افتاده، شما از یک عمل جراحی سخت بیرون آمده‌اید، حق دارید که گریه کنید، عصبانی باشید و البته حق دارید که ادامه بدهید.

کتاب بازسازی بعد از طلاق به شما کمک می‌کند ساختمان خراب‌شده روحتان را دوباره بسازید و این بار روابطی بهتر، عمیق‌تر و سالم‌تر برقرار کنید.

این کتاب در طول دوره بازسازی و گذر از احساسات ناشناخته همراه شماست تا بفهمید هر لحظه و هر روز در چه مرحله‌ای هستید، عقب‌نشینی نکنید و به جنبه‌های ناشناخته خودتان آگاه شوید.

مهم نیست که به رابطه قبلی بازگردید، تنها بمانید یا رابطه جدیدی را شروع کنید؛ شما برای رسیدن به استقلال روحی به بازسازی زندگی پس از طلاق احتیاج دارید.

بنابراین، اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل این کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق را به صورت متنی و صوتی در اپلیکیشن یا وب‌سایت بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.