خلاصه کتابزندگی خود را دوباره بیافرینید

Reinventing Your Life

زندگی خود را دوباره بیافرینید
زندگی خود را دوباره بیافرینید
Reinventing Your Life
۴
۱۷۷ امتیاز ثبت شده است
روانکاو خودتان باشید
اثری از جفری یانگ (Jeffrey Young)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۶۸ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید، نقش یک روانکاو حرفه‌ای را ایفا می‌کند. نویسندگان این کتاب باور دارند که ریشه تمام مشکلات، سردرگمی‌ها و انتخاب‌های اشتباه به گذشته باز می‌گردد.

شرایطی که در آن به دنیا آمده و رشد کرده‌اید، مشکلات، رفتارهای والدین و محیط زندگی، شکل‌دهنده شخصیت کنونی شما به عنوان یک بزرگ‌سال هستند. خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید به الگوهای تکرار شونده‌ای اشاره می‌کند که به طور ناخودآگاه بروز می‌دهید. رفتار و تفکری که تمام زندگی شما را تحت شعاع قرار می‌دهد.

آیا به کارتان معتاد هستید و خستگی عجیبی وجودتان را فرا گرفته؟ آیا ناگهان عصبانی شده و از کوره در می‌روید؟ مدام به سمت افرادی کشیده می‌شوید که با شما سرد برخورد می‌کنند؟ آیا حس می‌کنید به عشق بیشتری احتیاج دارید؟ حس می‌کنید که ذاتاً فردی دچار کمبود هستید که هیچ‌کس نمی‌تواند شما را بپذیرد یا دوست داشته باشد؟ آیا نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می‌دهید؟ آیا نمی‌دانید که نیازهای شما حقیقتاً چه هستند؟ همیشه احساس می‌کنید قرار است اتفاق بدی بیفتد؟ از خودتان راضی نیستید و حس می‌کنید شکست خورده‌اید؟

جواب این سؤالات هرچه باشد بهتر است بدانید بخش عمده‌ای از آن تقصیر شما نیست و حتی به عملکرد امروزتان مربوط نمی‌شود.

درست است که از مسئولیت‌ها فرار می‌کنید و یا به شخصی تسلیم و پرخاشگر تبدیل شده‌اید، امّا اگر گودالی عمیق به گذشته حفر کرده و کودک ترسیده درونتان را در آغوش بگیرید متوجه می‌شوید این‌ها نتیجه تله‌های رفتاری کودک درون شماست. خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید با آموزش خودشناسی به شما کمک می‌کند تا الگوهای نادرست رفتاری را شکست داده و از چرخه مداوم تکرار رنج‌ها بیرون بیایید.

این خلاصه کتاب را می‌توانید در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی، مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۹۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.