خلاصه کتابپدر پولدار، پدر بی‌پول

Rich Dad, Poor Dad

پدر پولدار، پدر بی‌پول
پدر پولدار، پدر بی‌پول
Rich Dad, Poor Dad
۴.۵
۱۱۰ امتیاز ثبت شده است
ث‍روت‍م‍ن‍دان‌ ب‍ه‌ ف‍رزن‍دان‌ خ‍ود در زم‍ی‍ن‍ه‌ ک‍ارک‍رد پ‍ول‌ چ‍ه‌ چ‍ی‍زی‌ م‍ی‌آم‍وزن‍د ک‍ه‌ فقرا و اع‍ض‍ای‌ طب‍ق‍ه‌ م‍ی‍ان‍ی‌ ج‍ام‍ع‍ه‌ از آن‌ غ‍اف‍ل‍ن‍د!
اثری از رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۴ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب پدر پولدار پدر بی پول، یکی از بهترین کتاب های موجود در دنیا برای فرا گرفتن راه و روش پولدار شدن می باشد.

رابرت کیوساکی، در کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، به آموزش نکات مهم اقتصادی و علم کسب ثروت می‌پردازد. او معتقد است که برای رسیدن به درآمدی خوب که منتج به کسب سرمایه و ثروت شود، لازم است این اصول، قواعد و نکات به خوبی آموخته و اجرا شوند.

رابرت کیوساکی، تجربیات سالها نگارش و تحقیق در این زمینه را گرد هم آورده و برای اثبات درستی عقیده خود، از دو نفر از نزدیکان خود، به صورت دو نماد برای تقابل دانش‌‌‌ ثروت در برابر ثروتمند بودن استفاده کرده است. یکی از این افراد پدر واقعی رابرت، فردی فرهیخته اما فقیر و نفر بعدی، پدر بهترین دوست رابرت، ثروتمند و میلیونری خود ساخته اما نه چندان تحصیل کرده بود.

در یک کلام، این کتاب حاوی درسها و نکاتی در مورد پولدار شدن است که آنها را تقریبا در هیچ کجا (نه مدرسه نه دانشگاه و نه حتی توسط والدین) به شما آموزش نمی دهند.

آمار فروش این کتاب گواهی بر موثر و خواندنی بودن آن است. این کتاب پس از انتشار، به مدت ۶ سال جزء لیست پر فروش‌ترین های نیویورک تایمز قرار داشته و در طی این سال ها، بالغ بر ۳ میلیون نسخه از آن در بیش از ۱۰۹ کشور به ۵۱ زبان مختلف نیز به فروش رفته است.

پس اگر این کتاب را قبلا مطالعه کرده اید و قصد مرور آن را دارید و یا تا کنون به هر دلیلی نتوانسته اید این کتاب را بخوانید، مطالعه کتاب پدر پولدار، پدر بی پول در بوکاپو را از دست ندهید.

نظرات کاربران

۱۲۸ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.