خلاصه کتاببا اقتدار برخاستن

Rising Strong

با اقتدار برخاستن
با اقتدار برخاستن
Rising Strong
۴
۳۷ امتیاز ثبت شده است
با شجاعت، شکست بخورید و مقتدرانه از نو شروع کنید
اثری از برنی براون (Brené Brown)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۵ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب با اقتدار برخاستن، به تکنیک‌هایی اشاره می‌کند که از طریق آن می‌توانید شکست را با آغوشی باز بپذیرید. برنی براون نویسنده کتاب با اقتدار برخاستن، از خوانندگان کتاب می‌خواهد که به‌جای فرار کردن از شکست، آن را بپذیرند و خود را برای آغازی دوباره و قدرتمندتر از گذشته آماده کنند.

در این کتاب خواهید خواند که چگونه داستان‌هایی که از اتفاقات پیرامون و همچنین رفتار انسان‌های اطراف‌ در ذهن‌تان خلق می‌کنید، می‌تواند مفهوم شکست و آزردگی را برای‌تان سخت و طاقت‌فرسا کند.

کتاب با اقتدار برخاستن، به شما یادآوری می‌کند که شکست طبیعی‌تر از چیزی است که تصورش را می‌کنید اما روش رویارویی هرکدام از ما نسبت به آن متفاوت است. درواقع تفاوت واکنش دربرابر شکست است که انسان‌های موفق را از افراد عادی متمایز می‌کند. در این کتاب خواندنی شما با تکنیک‌های بسیار کاربردی برای پذیرفتن شکست و شروع جسورانه آشنا خواهید شد که دیدگاه‌تان را تغییر خواهد داد.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب با اقتدار برخاستن اثر برنی براون را ندارید، می‌توانید این خلاصه کتاب کاربردی را در وبسایت یا اپلیکیشن بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۳۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.