خلاصه کتاب
میانبر

Shortcut

میانبر
Shortcut
میانبر
3.9
11 امتیاز ثبت شده
چگونه با استفاده از قدرت تمثیل، خلاقانه عمل کرده و ایده های تان را به راحتی بفروشید
اثری از جان پولاک (John Pollack)
زمان مطالعه 37 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب میانبر, هنر استفاده از تمثیل برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطب تان است. چه یک سیاستمدار باشید و چه مدیر یک استارت آپ, با استفاده از قدرت تمثیل می توانید خلاقانه تر عمل کرده و ایده های خود را به خوبی در معرض نمایش قرار دهید.

جان پولاک نویسنده کتاب میانبر, تمثیل را همانند یک راه میانبر می داند که در صورت استفاده درست از آن می توان تغییرات چشم گیری در زندگی شخصی و حرفه ای ایجاد کرد. کتاب میانبر هنر تأثیرگذاری بر روی دیگران و خلاقانه عمل کردن است. در کتاب میانبر متوجه خواهید شد که با استفاده از تمثیل چه تصمیمات سیاسی مهمی در طول تاریخ گرفته شده و چه نوآوری هایی به مرحله ظهور رسیده است.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب میانبر, اثر جان پولاک را ندارید, می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  • افرادی که به دنبال فروش ایده های خود هستند و راه نفوذ در ذهن حمایت کننده های مالی را نمی دانند؛
  • افرادی که به دنبال ابزاری خاص برای ایجاد خلاقیت و نوآوری در زمینه شغلی شان هستند؛
  • مربیان و معلمانی که در جستجوی راهی میانبر در امور تربیتی و آموزشی هستند.

جان پولاک (John Pollack)  نویسنده ای تواناست که در سال 95 میلادی, برنده جایزه ا هنری (O.Henry) شد. جایزه ا. هنری یک جایزه سالانه آمریکایی است که به داستان های کوتاهی که ارزش ادبی بالایی دارند, اهداء می شود. این جایزه از روی نام نویسنده مشهور آمریکایی ا. هنری انتخاب شده است. پولاک همچنین نویسنده متن سخنرانی های بیل کلینتون نیز بود. قبل از آن او به عنوان یک خبرنگار خارجی در اسپانیا مسغول به کار بود. پولاک هم اکنون در نیویورک زندگی می کند.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
امیر ارسلان شفیعی
درباره موضوع جالبی صحبت کرده بود که کمتر بهش پرداخته شده. برای من آموزنده بود و تصمیم دارم از این به بعد از تمثیل استفاده کنم
سه شنبه 03 تیر 1399
علیرضا
طرز فکر میده
چهارشنبه 04 تیر 1399
Erfan
اینقدر ازین کتاب خوشم اومد که رفتم چندتا کتاب ضرب المثل گرفتم بخونم 😄
چهارشنبه 01 مرداد 1399
احسان حسینی
👌
یکشنبه 02 شهریور 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها