خلاصه کتابهوش اجتماعی

Social Intelligence

هوش اجتماعی
هوش اجتماعی
Social Intelligence
۴
۷۵ امتیاز ثبت شده است
به اعماق مغزتان سفر کنید؛ جایی که اطرافیانتان زندگی می‌کنند
اثری از دنیل گلمن (Daniel Goleman)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب هوش اجتماعی، ما را به سفری هیجان‌انگیز به درون مغز انسان می‌برد. شاید شما هوش عاطفی یا هوش منطقی کمی داشته باشید، امّا اگر یک انسان عادی باشید حتماً هوش اجتماعی دارید و قطعاً هر لحظه از آن استفاده می‌کنید.

با مطالعه کتاب هوش اجتماعی متوجه می‌شوید که یک لبخند کوتاه و گذرا و یا یک رابطه طولانی و سمّی چگونه زندگی شما را دست خوش تغییر می‌کند. این کتاب به شما اثبات می‌کند که نمی‌توانید از اجتماع فرار کنید، به‌ محض کوچک‌ترین ارتباطی با انسان‌ها، شاخک‌های مغز ما تیز می‌شود. این ساختار واقعی مغز است، مغزی که برای ارتباط با دیگران ساخته شده است.

دیگران می‌توانند مغز شما را کنترل کنند، تغییر دهند و بر تک‌تک رفتارهای شما از دوستی تا ازدواج و پیری تأثیرگذار باشند، حتی اگر از این تأثیر بی‌خبر باشید! جالب‌تر آنکه شما نیز این قدرت را دارید که یک داربست عصبی و ماندگار در مغز اطرافیانتان بسازید!

کتاب هوش اجتماعی، مفهوم این علم مدرن را کاملاً ساده توضیح می‌دهد و کمک می‌کند بهترین تأثیر را بر دیگران بگذارید و بهترین تأثیر را از اطرافتان بگیرید.

اگر زمان کافی برای مطالعه نسخه کامل این کتاب ندارید، بهترین فرصت، مطالعه خلاصه کتاب هوش اجتماعی نوشته دنیل گلمن در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو است.

نظرات کاربران

۹۳ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.