خلاصه کتابنابغه‌ های تنها و فواید تنهایی

Solitude

نابغه‌ های تنها و فواید تنهایی
نابغه‌ های تنها و فواید تنهایی
Solitude
۴
۱۴۵ امتیاز ثبت شده است
بازگشت به درون
اثری از آنتونی استور (Anthony Storr)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۴ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب نابغه‌ های تنها و فواید تنهایی، به شما کمک می‌کند تا تنهایی را شبیه یک فرصت ببینید. آنتونی استور اعتقاد دارد که تنها بودن برخلاف چیزی که جامعه مدرن به ما تحمیل کرده است، برای هر انسانی لازم است.

بسیاری از ما از انزوا می‌ترسیم و حاضریم به هر قیمتی از تنهایی فرار کنیم، درحالی‌که تنهایی یگانه راه رسیدن به خودشناسی است.

وقتی جدایی و فقدان عزیزانمان را تجربه می‌کنیم، وقتی‌که آسیب‌های روانی و حتی فیزیکی امانمان را بریده و حتی وقتی دلمان می‌خواهد حرف‌ها و احساساتمان را فریاد بزنیم نه‌تنها به هیچ‌کسی نیاز نداریم، بلکه بیشتر از قبل باید به انزوا تکیه کنیم.

شما برای بروز خلاقیت‌هایتان، برای شکوفایی استعدادهایتان و حرکت در مسیر درست نیاز دارید که تنها باشید و به درونتان سفر کنید.

کتاب نابغه های تنها و فواید تنهایی شما را با ضمیر ناخودآگاه و دنیای درونی آشنا می‌کند، جهان مدرن فرصت شناخت نیمه‌ درونی را از ما گرفته است و تنهایی می‌تواند این فرصت را به ما بازگرداند. تنهایی می‌تواند ما را به اعماق روحمان ببرد و اجازه بدهد که زندگی را جور دیگری ببینیم.

رسیدن به سکون، رهایی از زنجیرهای جامعه و دیگران و زندگی کردن تنها برای خودتان و با فانتزی‌های ذهنی خودتان فقط در صورتی امکان دارد که تنهایی را بلد باشید.

اگر فکر می‌کنید جهان باید چیزهای شگفت‌انگیزتری برای تجربه کردن داشته باشد، اگر هنوز نتوانستید با بعد معنوی خودتان و دنیا آشنا شوید و از همه مهم‌تر حس می‌کنید خلاقیت و استعدادتان سال‌هاست که در تنگناهای تاریک روحتان دفن شده است، کتاب نابغه های تنها و فواید تنهایی را از دست ندهید.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب نابغه های تنها و فواید تنهایی را در کمترین زمان ممکن از اپلیکیشن و یا وبسایت بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۲۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.