خلاصه کتابحل موانع شادی

Solve For Happy

حل موانع شادی
حل موانع شادی
Solve For Happy
۴
۲۷ امتیاز ثبت شده است
مسیر رسیدن به شادی واقعی در زندگی تان را مهندسی کنید
اثری از محمد گودت (Mo Gawdat)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۷ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب حل موانع شادی، به تفسیر موانع و توهمات ذهن انسان می‌پردازد که همانند مانعی بزرگ برای شادی است. محمد گودت نویسنده کتاب حل موانع شادی، این کتاب باارزش را مدیون مرگ پسر جوانش است. پسر محمد به نام علی، در سن ۲۱ سالگی به خاطر یک اشتباه پزشکی از دست می‌رود و محمد را دچار رنجی جان‌فرسا می‌کند. در کتاب حل موانع شادی خواهید فهید که چگونه جودت بعد از مرگ پسرش راهی برای همچنان امیدوار بودن و شاد زیستن کشف می‌کند.

در کتاب حل موانع شادی، راهکار رسیدن به شادی حقیقی و موانع آن به صورت گام به گام بررسی شده است. در وهله اول، دلایل اساسی رنج بیان شده که باید آن‌ها را از بین ببریم. سپس توهم‌‌هایی که باعث انحراف تفکر می‌شود و راه‌های مقابله با آن، بیان شده‌اند.

اگر به دنبال شادی هستید، نیاز به ثروت بیشتر ندارید بلکه باید به داشته‌هایتان توجه کرده و چند گام ساده را در این مسیر طی کنید. با مطالعه کتاب حل موانع شادی، به شادی حقیقی دست خواهید یافت.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب حل موانع شادی اثر محمد گودت را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬

نظرات کاربران

۳۷ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.