خلاصه کتاب
حل موانع شادی

Solve For Happy

حل موانع شادی
Solve For Happy
حل موانع شادی
4.1
19 امتیاز ثبت شده
مسیر رسیدن به شادی واقعی در زندگی تان را مهندسی کنید
اثری از محمد گودت (Mo Gawdat)
زمان مطالعه 47 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب حل موانع شادی, به تفسیر موانع و توهمات ذهن انسان می پردازد که همانند مانعی بزرگ برای شادی است. محمد جودت نویسنده کتاب حل موانع شادی, این کتاب باارزش را مدیون مرگ پسر جوانش است. پسر محمد به نام علی, در سن 21 سالگی به خاطر یک اشتباه پزشکی از دست می رود و محمد را دچار رنجی جان فرسا می کند. در کتاب حل موانع شادی خواهید فهید که چگونه جودت بعد از مرگ پسرش راهی برای همچنان امیدوار بودن و شاد زیستن کشف می کند.

در کتاب حل موانع شادی, راهکار رسیدن به شادی حقیقی و موانع آن به صورت گام به گام بررسی شده است. در وهله اول, دلایل اساسی رنج بیان شده که باید آن ها را از بین ببریم. سپس توهم هایی که باعث انحراف تفکر می شود و راه های مقابله با آن, بیان شده اند.

اگر به دنبال شادی هستید, نیاز به ثروت بیشتر ندارید بلکه باید به داشته هایتان توجه کرده و چند گام ساده را در این مسیر طی کنید. با مطالعه کتاب حل موانع شادی, به شادی حقیقی دست خواهید یافت.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب حل موانع شادی اثر محمد جودت را ندارید, می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬

  1. افرادی که در جستجوی شادی و خوشبختی هستند؛
  2. کسانی که فکر می کنند صرفا با داشتن ثروت هنگفت, شادی حقیقی را کسب خواهند کرد.

محمد جودت (Mo Gawdat), مدیر اصلی کسب و کار گوگل ایکس, کارآفرین سریال و نویسنده است. او کار خود را در سن بیست و هفت سالگی در شرکت IBM مصر به عنوان مهندس سیستم شروع کرد. بعدها در طول خدمتش در مایکروسافت, مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفت.

بعدها او به گوگل ایکس پیوست و پس از فوت پسرش, کتاب حل موانع شادی را نوشت که در نوشتن آن بیشتر از زندگی و مرگ پسرش الهام گرفته است.

نظرات کاربران

5 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
محسن
عالی و کلیدی
دوشنبه 21 بهمن 1398
علی ایوبی
ایده های جالب و کاربردی داشت
شنبه 03 اسفند 1398
كورش افضلي
عالی بود
یکشنبه 03 فروردين 1399
منوچهر اسماعیلی
عالی بود.
چهارشنبه 06 فروردين 1399
آلیشار دانش
عالی و جامع
پنج شنبه 07 فروردين 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها