خلاصه کتابگفت‌ و گو با غریبه ‌ها

Talking to Strangers

گفت‌ و گو با غریبه ‌ها
گفت‌ و گو با غریبه ‌ها
Talking to Strangers
۴
۰ امتیاز ثبت شده است
شما هیچ کس را واقعا نمی‌شناسید، همه درنهایت غریبه هستند
اثری از مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
 
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

همه غریبه هستند، مگر آنکه خلاف این موضوع ثابت شود. کتاب گفت‌ و گو با غریبه ‌ها درباره‌ لایه‌های پنهان شخصیت افرادی است که به آنها ارتباط داریم. مالکوم گلدول در کتاب گفت و گو با غریبه‌ها به شما اثبات می‌کند که همه غریبه هستند.

تمام لحظه‌هایی که در چشم‌های دیگران خیره شده و مطمئن شدید که با حقیقت روبرو هستید، تنها فریب‌هایی زودگذر بودند. گلدول می‌خواهد به شما نشان بدهد که چرا همیشه در تشخیص حالات درونی دیگران شکست می‌خورید. او برای این کار، تاریخ، سیاست و اجتماع را به چالش می‌کشد. کتاب گفت و گو با غریبه‌ ها، درباره تمام روش‌هایی است که تا امروز برای شناختن مردم از آنها استفاده کردید و حتماً به در بسته خورده‌اید.

اگر مورد آزار روحی قرار می‌گیرید، اگر دیگران به شما دروغ می‌گویند و حتی اگر یک جاسوس دو جانبه اطرافتان زندگی می‌کند، باید بدانید این نه تقصیر شماست و نه غریبه‌ای که مقابلتان ایستاده است. ما نمی‌دانیم که چطور باید با غریبه‌ها صحبت کنیم. این باعث می‌شود که تمام عمر با ناسازگاری و سوءتفاهم زندگی کنیم. آیا دوست دارید به حقیقت شفاف، ظریف و رازآلود دیگران دست پیدا کنید؟ کتاب گفت و گو با غریبه‌ها برای شما نوشته شده است.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب گفت و گو با غریبه ها را در اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

سوالات متداول

کتاب گفت و گو با غریبه‌ها درباره چه موضوعی است؟
خلاصه کتاب گفت و گو با غریبه‌ ها، درباره لایه‌های ناشناخته افراد مختلف است. همه اطرافیان ما به نحوی غریبه هستند و ما معمولاً در شناخت آنها شکست می‌خوریم. خلاصه کتاب گفت و گو با غریبه ها به ما کمک می‌کند تا دورغ ها، اشتباهات و تله‌های رفتاری خودمان و دیگران را بهتر بشناسیم.
چرا کتاب گفت و گو با غریبه ‌ها خطرناک است؟
مالکوم گلدول، مسائل علمی را ساده می‌کند و باورهای ما را به چالش می‌کشد. اما این سادگی گاهی باعث خطا می‌شود، در خلاصه کتاب گفت و گو با غریبه‌ ها، شما مسائلی تاریک و شگفت انگیز را درباره‌ جهان می‌فهمید، البته این فقط یک سمت ماجراست. خواندن کتاب‌های گلدول برای هر انسانی در جهان مدرن واجب است، اما تنها در صورتی که کاملاً در برابر آن تسلیم نشود.
برای ارتباط مؤثر با دیگران چه کتاب‌هایی بخوانیم؟
تقویت مهارت‌های اجتماعی، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مشترک بین بشرغارنشین و انسان مدرن است. فرقی نمی‌کند که چه کسی هستید، شما به اجتماع نیاز دارید. اگر دوست دارید به یک فرد اجتماعی در هر جمعی تبدیل شوید و مردم را همان‌گونه که هستند بشناسید، خلاصه کتاب چگونه با دیگران صحبت کنیم و خلاصه کتاب گفت و گو با غریبه‌ ها را از اپلیکیشن بوکاپو از دست ندهید.

نظرات کاربران

۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
یاسرتوکلی
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۵
جالب بود البته مشکل را مطرح کرد ولی راهکاری برای حلش نداد
مالک برومند
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
عالی عالی عالی
علیرضا اخوان
۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶
عالی بود.
yasaman
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
عااالی بود واقعا!
مژگان
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۶
عالی بود
فاطمه علیایی
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
خوب بود باعث تفکر بیشتر در مورد دیگران میشه
خلاصه کتاب | بوکاپو book background
ایده‌های کلیدی در اپ بوکاپو
اپلیکیشن بوکاپو را اکنون به صورت رایگان دانلود کنید و به مطالعه بپردازید.
ثبت نام و دریافت هدیه
بوکاپو چیست؟