خلاصه کتابهنر عشق ورزیدن

The Art of Loving

هنر عشق ورزیدن
هنر عشق ورزیدن
The Art of Loving
۴
۳۴ امتیاز ثبت شده است
عاشق شدن یک شانس نیست؛ یک استعداد است
اثری از اریک فروم (Erich Fromm)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

اگر به دنبال راه حلی آسان، کوتاه و بی‌زحمت برای عشق می‌گردید، این کتاب را نخوانید! کتاب هنر عشق ورزیدن دستورالعملی برای دوست‌داشتنی شدن نیست؛ بلکه راهکاری برای رشد شخصیت و بلوغ است. اریک فروم اعتقاد دارد که هیچ‌کس نمی‌تواند عشق را تجربه کند مگر آنکه به بلوغ رسیده باشد.

با مطالعه هنر عشق ورزیدن، شما جواب معمّایتان را پیدا خواهید کرد. انسان به‌تنهایی پا به جهان گذاشته و تنها با وصال است که به آرامش می‌رسد. پاسخ معمای هستی در پیوند است. امّا این پیوند تنها یک رابطه دو نفره نیست، بلکه نگرشی نسبت به تمام زندگی است.

کتاب هنر عشق ورزیدن به شما نشان می‌دهد که عشق درست شبیه به یک ساز است که باید نواختن با آن را یاد بگیرید. باید به آن احترام بگذارید، شهامت جلو رفتن داشته‌ باشید و آن را به جزئی اساسی و جدا نشدنی از خودتان تبدیل کنید.

جهانی که اریک فروم در کتاب هنر عشق ورزیدن ترسیم می‌کند، شهری افسانه‌ای یا معجزه‌ای دوردست نیست؛ بلکه یک ایمان قلبی است که هر کسی می‌تواند در وجودش آن را شعله‌ور کند. اگر دوست دارید عشق واقعی را بشناسید و به سرزمین آن قدم بگذارید، کتاب هنر عشق ورزیدن بهترین گزینه برای شروع است.

علاوه بر این، اگر به هر دلیل فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب هنر عشق ورزیدن را در اپلیکیشن بوکاپو به صورت متنی یا صوتی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.