خلاصه کتاب
هنر سخنرانی در جمع

The Art of Public Speaking

هنر سخنرانی در جمع
The Art of Public Speaking
هنر سخنرانی در جمع
4.7
10 امتیاز ثبت شده
سخنرانی ماهر، با اعتماد به نفس و تاثیرگذار شوید
اثری از دیل کارنگی (Dale Carnegie)
زمان مطالعه 40 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب هنر سخنرانی در جمع, رمز ارائه یک سخنرانی آسان و بی دغدغه را, تمرین, تمرین و تمرین نکاتی که ارائه داده است, می داند.

اگر نویسنده کتاب هنر سخنرانی در جمع, یعنی دیل کارنگی را بشناسید, به طور حتم با یکی از ارزشمندترین و معروف ترین اثر های وی, یعنی کتاب آیین سخنوری, آشنا هستید. این کتاب که بیش از یک قرن است که از انتشار اولین نسخه آن می گذرد؛ همچنان یکی از محبوبترین و پرخواننده ترین کتابهای راهنمای ارائه سخنرانی موثر است.

کتاب هنر سخنرانی در جمع نیز اثر بعدی دیل کارنگی در این زمینه است که در آن نکاتی کاربردی را جهت ارائه یک سخنرانی راحت و بی دردسر برای هر سخنران حرفه ای یا تازه کاری ارائه داده است.

تا کنون بیش از 10 هزار نسخه از کتاب هنر سخنرانی در جمع, به فروش رسیده است. اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه کتابها را ندارید, مطالعه خلاصه کتاب هنر سخنرانی در جمع را در بوکاپو از دست ندهید.

  1. کسانی که قرار است در جمع سخنرانی کنند؛
  2. کسانی که از سخنرانی در جمع واهمه دارند؛
  3. کسانی که می خواهند به طور اثر بخش تری سخن بگویند.

دیل کارنگی, روانشناس, سخنران و نویسنده آمریکایی بود.

زمانی که کارنگی برای تحصیل پولی نداشت تصمیم گرفت به دیگران مهارت صحبت کردن بیاموزد و از طریق سخنرانی به آن ها, اعتماد به نفس و تفکر مثبت بدهد.

روش کارنگی, روز به روز با استقبال بیشتری روبرو شد. در نهایت او توانست دوره های بسیار پرطرفداری در زمینه های رشد فردی, بازاریابی, مهارت های سخنرانی و ... برگزار کند و به استادی بسیار توانا در این موضوع تبدیل شود.

افراد معروف, سرشناس و ثروتمند زیادی شاگرد این استاد بوده اند. از جمله این افراد می توان به وارن بافت, یکی از ثروتمندترین و موفق ترین سرمایه گذاران دنیا, اشاره کرد. زندگی نامه این مرد موفق را می توانید در خلاصه کتاب گلوله برفی در بوکاپو مطالعه کنید.

دیل کارنگی تا قبل از زمان مرگ خود, کتب زیادی را تالیف کرد که از جمله آن ها می توان به دو کتاب بسیار موفق و صد البته کاربردی آیین دوستیابی, آیین زندگی و هنر سخنرانی در جمع اشاره کرد.

نظرات کاربران

2 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
شهرام یار
به کتابهای کاربردی که تکنیک و اصول رو یاد میدن علاقمندم چون حتی اگر کوتاه به داشته ها و دانشمون اندوخته میشن
جمعه 03 خرداد 1398
یوسف کریمی
نکات مربوط به هر نوع ارائه مطلبی بود👌
جمعه 07 تیر 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها