خلاصه کتاب
راه هنرمند

The Artist's Way

راه هنرمند
The Artist's Way
راه هنرمند
4.4
54 امتیاز ثبت شده
تکنیکی ۱۲ هفته ای برای بازیابی خلاقیت در زندگی حرفه ای تان
اثری از جولیا کامرون (Julia Cameron)
زمان مطالعه 49 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راه هنرمند یک راهنمای کاربردی برای ایجاد خلاقیت در حوزه های هنری و یا شغلی تان است. جولیا کامرون نویسنده کتاب راه هنرمند تکنیک هایی را برای بازیابی خلاقیت عنوان کرده است که از طریق آن می توانید تفاوت های چشم گیری را در خروجی کارهای تان مشاهده کنید.

نویسنده در این کتاب, از خوانندگان می خواهد که به جای ترس از قضاوت دیگران, اثر منحصر به فرد خود را خلق کرده و به بازخوردهای منفی دیگران توجهی نکنند. در کتاب راه هنرمند خواهید آموخت که همیشه هم قرار نیست از سبک های موجود پیروی کنید و گاهی اوقات بی نظمی, شما را به خلق اثری متعالی هدایت خواهد کرد.

کتاب راه هنرمند از شما می خواهد که ظرف ۱۲ هفته, گام به گام, تکنیک ها و نکات مهم در بازیابی خلاقیت را انجام دهید. در طول این ۱۲ هفته با مفاهیم جدیدی آشنا خواهید شد که ممکن است تابه حال آنها را نشنیده باشید؛ یکی از این مفاهیم, اصطلاح «هنرمندان سایه» است که نویسنده در کتابش به کار برده. اگر کنجکاو هستید که بدانید جزو این دسته از هنرمندان هستید یا نه, حتما کتاب راه هنرمند را مطالعه کنید.

بنابراین, اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب راه هنرمند اثر جولیا کامرون را ندارید, می توانید این خلاصه کتاب خواندنی را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. افرادی که به دنبال تغییری در آثار هنری خود هستند؛
  2. نویسندگانی که به دنبال تغییری در سبک نگارش خود هستند؛
  3. افرادی که به دنبال خلق ایده های جدید و مبتکرانه هستند.

جولیا کامرون (Julia Cameron), مدرس, نویسنده, شاعر, فیلم ساز و آهنگ ساز اهل آمریکا است. او بیشتر شهرت خود را با نوشتن کتاب راه هنرمند (The Artist’s Way) به دست آورده است. علاوه بر این کتاب, جولیا آثار زیادی در قالب ادبیات غیر داستانی, داستان کوتاه, مقاله, رمان, نمایش نامه و فیلم نامه از خود به جا گذاشته است. او بر اساس تجربه های شخصی خود در زندگی, به این حقیقت دست پیدا کرده است که بازیابی خلاقیت, یک سفر معنوی است. جولیا کامرون اکنون در دانشگاه های مختلف دنیا به تدریس نویسندگی, فیلم نامه نویسی, و پرورش خلاقیت مشغول است.

سوالات متداول

کتاب راه هنرمند درباره چه موضوعی است؟
رویکرد این کتاب پیدا کردن نقاط فشار و موانعی است که خلاقیت انسان‌ها را محدود می‌کند. راه هنرمند یک روش 12 هفته‌ای برای باز کردن تمام گره‌های خلاقیت و رسیدن به هدف است. این کتاب فرصتی است که خودتان را کشف کنید. خلاصه کتاب راه هنرمند، یک بازیابی خلاقانه است. شما در این 12 هفته هنرمند درونی خودتان را پرورش می‌دهید و مراحلی را که برای تغییر زندگی لازم است پشت سر می‌گذارید.
آیا کتاب راه هنرمند، برای هنرمندان و افراد خلاق نوشته شده است؟
به گفته نویسنده کتاب راه هنرمند، مهم نیست چه شغلی دارید، این کتاب برای شماست. بزرگترین اثری که انسان خلق می‌کند، زندگی اوست. همه انسانها هنرمندند. همه‌ی ما باید این اثر را طوری خلق کنیم که هنرمند درونمان خوشحال باشد. خلاصه کتاب راه هنرمند ابزار و دانش خلق این اثر را در یک راهکار 12 هفته‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد.
کتاب راه هنرمند الهام بخش چه افراد معروفی بوده است؟
جولیا کامرون، نویسنده کتاب راه هنرمند یک شاعر، نویسنده و آهنگساز آمریکایی است، او همسر سابق مارتین اسکورسیزی و خواهر جیمز کامرون است. یکی از مهم‌ترین آثار این هنرمند کتاب راه هنرمند است. خلاصه کتاب راه هنرمند الهام بخش افرادی مثل الیزابت گیلبرت، نویسنده و روزنامه نگار مشهور آمریکایی و تیم فریس نویسنده خلاصه کتاب 4 ساعت کار در هفته بوده است.

نظرات کاربران

13 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
بسیار عالی ممنونم از تلاش ها تک تک شما عزیزان بوکاپو
چهارشنبه 11 فروردين 1400
علیا طالبی
خوب بود
جمعه 13 فروردين 1400
علیا طالبی
عالی بود
جمعه 13 فروردين 1400
محمد حسین مهرتاش
بسیار عالی بود.
یکشنبه 15 فروردين 1400
مهگل
عاالی
پنج شنبه 19 فروردين 1400
حسین دانش بد
عالی
یکشنبه 22 فروردين 1400
Sam Nejad
عالی بود، ممنونم
دوشنبه 03 خرداد 1400
رامیلا شاه رضایی
عالی
سه شنبه 11 خرداد 1400
سیدحسین حسینی
خوب بود نت برداری شد
دوشنبه 17 خرداد 1400
منیره بهنیان
بسیار عالی بود ولی صدا خیلی ضعیف بود طوری که اینقدر گوشمو تیز کردم گوشم درد گرفت
یکشنبه 30 خرداد 1400
منیژه
عالی بود.
شنبه 19 تیر 1400
حسان جلیلی
برای افرادی که ایده های خلاقانه به ذهنشون نمیرسه و بهش نیاز دارن به شدت توصیه میشه
یکشنبه 31 مرداد 1400
negar
ترجمه و خلاصه ی کتاب عاااالی بود. کتاب فوق العاده ایه پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش
جمعه 09 مهر 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها