خلاصه کتابراه هنرمند

The Artist's Way

راه هنرمند
راه هنرمند
The Artist's Way
۴
۱۳ امتیاز ثبت شده است
تکنیکی ۱۲ هفته‌ای برای بازیابی خلاقیت در زندگی حرفه‌ای‌تان
اثری از جولیا کامرون (Julia Cameron)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راه هنرمند یک راهنمای کاربردی برای ایجاد خلاقیت در حوزه‌های هنری و یا شغلی‌تان است. جولیا کامرون نویسنده کتاب راه هنرمند تکنیک‌هایی را برای بازیابی خلاقیت عنوان کرده است که از طریق آن می‌توانید تفاوت‌های چشم‌گیری را در خروجی کارهای‌تان مشاهده کنید.

نویسنده در این کتاب، از خوانندگان می‌خواهد که به ‌جای ترس از قضاوت دیگران، اثر منحصر به فرد خود را خلق کرده و به بازخوردهای منفی دیگران توجهی نکنند. در کتاب راه هنرمند خواهید آموخت که همیشه هم قرار نیست از سبک‌های موجود پیروی کنید و گاهی اوقات بی‌نظمی، شما را به خلق اثری متعالی هدایت خواهد کرد.

کتاب راه هنرمند از شما می‌خواهد که ظرف ۱۲ هفته، گام به گام، تکنیک‌ها و نکات مهم در بازیابی خلاقیت‌ را انجام دهید. در طول این ۱۲ هفته با مفاهیم جدیدی آشنا خواهید شد که ممکن است تابه‌حال آنها را نشنیده باشید؛ یکی از این مفاهیم، اصطلاح «هنرمندان سایه» است که نویسنده در کتابش به کار برده. اگر کنجکاو هستید که بدانید جزو این دسته از هنرمندان هستید یا نه، حتما کتاب راه هنرمند را مطالعه کنید.

بنابراین، اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب راه هنرمند اثر جولیا کامرون را ندارید، می‌توانید این خلاصه کتاب خواندنی را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.