خلاصه کتاب‌ها / روانشناسی / خلاصه کتاب زبان بدن دروغگوها

خلاصه کتاب
زبان بدن دروغگوها

The Body Language of Liars

زبان بدن دروغگوها
The Body Language of Liars
زبان بدن دروغگوها
4.2
21 امتیاز ثبت شده
چگونه دروغگوها را از زبان بدنشان تشخیص دهیم
اثری از لیلیان گلاس (Lillian Glass)
زمان مطالعه 39 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب زبان بدن دروغگوها را لیلیان گلاس که تحلیلگر رفتار, متخصص زبان بدن و ارتباطات است نوشته. در این کتاب درباره نمودهای ظاهری و جسمانی دروغ خواهید خواند. می فهمید که کودکان, نوجوانان, افراد بزرگسال و حتی حیوانات چگونه دروغ می گویند و چرا. می آموزید که دروغگوها را از طریق حالات و حرکات بدنشان بشناسید و در زمان هایی که ممکن است خطری تهدیدتان کند, خودتان را در سریع ترین زمان ممکن از مهلکه نجات دهید.

این کتاب به دو بخش تقسیم شده است: در بخش اول یاد می گیرید وقتی کسی به شما دروغ می گوید, از نظر هیجانی چه اتفاقاتی برای شما می افتد و هوشیار بودن در این زمان های چالش برانگیز چقدر مهم است. زمان و چگونگی آغاز دروغ گویی را کشف خواهید کرد و اینکه چطور دروغ گویی بخش مهم رشد یک فرد معمولی و نرمال می شود.

بخش دوم این کتاب, تصویری کلی از دروغ گو به شما ارائه می دهد. شما اهمیت زمینه, اعتماد به احساس درونی و گوش دادن به علائم زبان بدن خودتان را متوجه خواهید شد و خواهید دانست که ممکن است همه این ها نشانه این باشد که کسی در حال دروغ گفتن به شماست. سرانجام خواهید آموخت دنبال چه علائمی در زبان بدن, حالات چهره, صدا و الگوهای صحبت فرد دروغ گو باشید.

بنابراین, اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این کتاب را ندارید, خلاصه کتاب زبان بدن دروغگوها, نوشته لیلیان گلاس را در وب سایت و اپلیکیشن بوکاپو بخوانید یا بشنوید.

  1. افرادی که در زندگی شخصی و حرفه ای خود, بارها مورد فریب قرار گرفته اند؛
  2. والدینی که می خواهند از دروغهای فرزندان خود بیشتر سر در بیاورند؛
  3. افرادی که به رفتارشناسی و تحلیل زبان بدن دیگران علاقه مند هستند.

دکتر لیلیان گلاس, تحلیلگر رفتار و متخصص زبان بدن و ارتباطات است. او در شبکه ها, روزنامه ها, مجلّات مهم و همچنین وب سایت ها حضور دائم دارد و در برنامه هایی مانند اینترتینمنت تونایت, ۲۰۲۰, صبح به خیر آمریکا, دکتر فیل, جلسه, تودی شو, رقص با ستارگان, اچ ال ان, سی ان ان, فاکس نیوز و ... حضور یافته است.

دکتر گلاس دوره های زبان بدن و فریب کاری را در آژانس های قانونی متعدد, مانند اف بی آی برگزار کرده. او در حوزه قانونی نیز در مقام مشاور قانونی, مشاور هیئت منصفه و شاهد خبره, در حوزه تحلیل رفتاری و صدایی تخصص دارد. همچنین, دکتر گلاس واسطی باتجربه است که در مؤسسه استراوس برای حل منازعات در دانشگاه حقوق پپردین آموزش دیده. او نویسنده کتاب های بسیاری است که کتاب پرفروش مردم سمی و کتاب زبان بدن دروغگوها از آن جمله هستند.

سوالات متداول

کتاب زبان بدن دروغ‌گوها درباره چه موضوعی است؟
این کتاب را لیلیان گلاس نوشته. او در این کتاب به ما آموزش می‌دهد که از طریق زبان بدن و حرکات افراد؛ چه کودک، چه نوجوان و چه بزرگسال، دروغ را از راست تشخیص دهیم.
بهترین کتاب‌ها درباره زبان بدن چه هستند؟
ما فقط با کلمات نیست که منظور و هدف خود را به دیگران نشان می‌دهیم؛ بخش بزرگی از این کار به زبان بدنمان مربوط است. برای یادگیری این مهارت، کتاب‌های زیادی در زمینه یادگیری زبان بدن نوشته شده‌اند که از میان آنها می‌توان به زبان بدن، نوشته جو ناوارو و زبان بدن دروغگوها، نوشته لیلیان گلاس اشاره کرد.
چگونه از طریق زبان بدن، به افکار دیگران پی ببریم؟
رفتارشناس‌ها و تحلیلگران رفتار، سال‌ها در این زمینه تحقیق کرده‌اند و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند. آنها به این نتیجه رسیده‌اند که کوچک‌ترین حرکات و اشاره‌های ما می‌تواند نشان‌دهنده افکار و راست و دروغ حرف‌‌هایمان باشد. کتاب زبان بدن دروغگوها، نوشته لیلیان گلاس، به خوبی ما را با این حرکات آشنا می‌کند.

نظرات کاربران

22 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
عرفان خراشادیزاده
چرا آهنگ گذاشتین؟ اونم روی هر بوک لایت؟ خیلی زمانشم الکی با آهنگ زیاد میشه و آدمو خسته میکنه. ولی کتاب جالبی بود.
سه شنبه 09 آذر 1400
Zz
خوب بود.
جمعه 12 آذر 1400
فاطمه علیایی
خوب بود🌸
شنبه 20 آذر 1400
مریم ملکان
کتاب خوب بود
یکشنبه 21 آذر 1400
مریم ملکان
کتاب خوب بود اما راوی خوب نبود‌‌‌. آهنگ بک گراند هم آزاردهنده هست. خصوصاً برای منی که با دور تند گوش میدم هم صدای راوی لرزشی میشد و هم آهنگ بک گراند. شما که قابلیت افزایش سرعت و گذاشتید بیزحمت یکبار تست کنید آیا قابل شنیدن هست یا خیر. با سپاس
یکشنبه 21 آذر 1400
کیوان دولتی
سلام
برای استفاده بهتر از زمان و کتاب ، مطالب خلاصه شده هست ولی اضافه کردن آهنگ برخلاف هدف این بوک لایت ها هست
دوشنبه 22 آذر 1400
بهاره تهمتن
عالی بود مثل همیشه
چهارشنبه 24 آذر 1400
فاطمه معصومی
عالي بود
چهارشنبه 24 آذر 1400
علی.آ
جالب بود
یکشنبه 28 آذر 1400
علی محمد معصومی
تاخیر در بیان مطالب زیاد بود. ما برای تسریع در مطالعه به بوکاپو اومدیم
پنج شنبه 02 دی 1400
محسن صالحی
عالی و آموزنده
شنبه 04 دی 1400
محمد زنگنه
فقط آهنگش رو مخیه
شنبه 04 دی 1400
علیا طالبی
خیلی آموزنده بود
چهارشنبه 08 دی 1400
حسینعلی نعیم
خوب.تشکر
یکشنبه 12 دی 1400
mozhgan
کتاب خوبی بود
ممنونم
دوشنبه 13 دی 1400
مهدی محمدپور
کتاب عالی بود
دوشنبه 13 دی 1400
مصطفی غفوری
خوب بود
سه شنبه 14 دی 1400
امیر محمد پاداشی
ی چیزی که میشه بهش اضافه کرد نوع برخورد با آدم دروغگو‌هست!
پنج شنبه 16 دی 1400
نازنین رضایی
با اوصافی که در کتاب اومده، تقریبا همه در همه حال در حال دروغگویی هستن. اینکه مثلا خارش نشونه دروغگویی است میتونه هزار تا دلیل داشته باشه مثل حساسیت فصلی یا مصرف دارو و ... موارد مطروحه میتونه از علایم دروغگویی باشه ولی نه بطور مطلق. کتاب در مورد زبان بدن دروغگو هست و در مورد کسانی که رو در رو و حضوری با آدم صحبت میکنن کاربرد داره ولی در جاهایی به مکالمات آنلاین و ... میپردازه که به نظرم خارج از بحث زبان بدن هست. تشخیص دروغگو بودن کار چندان سختی نیست.کتاب خوب و مفیدیه اما دردی رو از من درمان نکرد چون من دنبال منبعی میگردم که قبل از اینکه دروغگویی کسی رو تشخیص بدم کمکم کنه تا طرف مقابلم، به راستگویی و صداقتم ایمان داشته باشه که اگر ایمان نداشته باشه خودش رو متعهد نمیدونه که با من صادق باشه.برای این اگه کتابی بود معرفی کنین لطفا.
دوشنبه 20 دی 1400
ابوالفضل فیضی
کتاب خوبی بود چیز های برای یاد گرفتن داشت
دوشنبه 20 دی 1400
🤓⛅🤓
عالی بود
جمعه 24 دی 1400
زینب محمدی
چندان برای من جذاب نبود
شنبه 25 دی 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها