خلاصه کتاب
رمز ذهن خارق العاده

The Code of The Extraordinary Mind

رمز ذهن خارق‌العاده
The Code of The Extraordinary Mind
رمز ذهن خارق‌العاده
3.85
17 امتیاز ثبت شده
10 قانون غیرمتعارفی که با اجرای آن می توانید زندگی تان را از نو تعریف کنید
اثری از ویشن لاکیانی (Vishen Lakhiani)
زمان مطالعه 25 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب رمز ذهن خارق العاده, به بررسی 10 قانون غیرمتعارفی می پردازد که با تبعیت از آن قوانین می توانید زندگی شاد و بدون استرسی را تجربه کنید. به عقیده ویشن لاکیانی, چیزی که ما از نحوه عملکرد جهان, مثل عشق, تحصیل, شادی, کار و معنویت می دانیم, قوانین مسخره ای هستند که توسط دیگران و جامعه به ما دیکته شده اند.

کتاب رمز ذهن خارق العاده, در مورد تغییر قوانینی صحبت می کند که به صورت سنتی از پیشینیان مان به ما منتقل شده و الگوهای فکری ما را سخت تغییر داده است. کتاب رمز ذهن خارق العاده توضیح می دهد که چگونه بسیاری از مردم زندگی خود را براساس قواعد محدود و عقاید قدیمی درباره همه چیز مثل عشق, پول, کار, والدین, سلامت, روابط جنسی و دیگر موارد پایه ریزی کرده اند.

بنابراین اگر شما هم به دنبال تعریفی جدید از زندگی خود هستید و دوست ندارید نسخه کپی شده ای از بایدها و نبایدهای جامعه و اطرافیان تان باشید, پیشنهاد می کنیم خلاصه کتاب رمز ذهن خارق العاده, نوشته ویشن لاکیانی را در وبسایت یا اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.

  1. کسانی که نیاز به یک فلسفه جدید از زندگی را در خود احساس می کنند؛
  2. آن هایی که می خواهند یک زندگی واقعی داشته باشند؛ فارغ از هر گونه قانون نانوشته ای که نسل به نسل فقط منتقل شده است.

ویشن لاکیانی (Vishen Lakhiani), نویسنده حوزه تجارت, کارآفرین برجسته و مؤسس و مدیرعامل شرکت مایندولی (Mindvalley), یک شرکت فناوری آموزش و پرورش است. این شرکت پلتفرم ها و سیستم عامل هایی را ایجاد می کند تا آموزشگاه های آنلاین را برای مناطقی که هنوز آموزش های سنتی دارند توسعه دهد. این آموزش ها شامل ذهنیت, رشد شخصی, سلامتی, معنویت و ... می شود. هم اکنون این شرکت با 200 کارمند و پانصدهزار دانشجو در سراسر جهان فعالیت می کند.

ویشن همچنین یکی از متخصصان برجسته جهان در زمینه فرهنگ سازمانی است و جوایز فراوانی برای طراحی فضای کاری, کسب کرده است. او کتاب رمز ذهن خارق العاده را در سال 2016 به چاپ رساند.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
مهدی تاج
عالی
دوشنبه 21 مرداد 1398
صادق امین
جالب بود!
یکشنبه 03 شهریور 1398
sasy mankan
عالی بود
یکشنبه 03 شهریور 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها