خلاصه کتاب
رواقی گری روزانه

The Daily Stoic

رواقی گری روزانه
The Daily Stoic
رواقی گری روزانه
4.08
8 امتیاز ثبت شده
از طریق فلسفه رواقی، هنر زندگی کردن را بیاموزید و دنیای خود را دگرگون کنید
اثری از رایان هالیدی و استفان هنسلمن (Ryan Holiday & Stephen Hanselman)
زمان مطالعه 52 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب رواقی گری روزانه, به بررسی دیدگاه ها و نظرات فلاسفه رواقی پیرامون چگونه زیستن می پردازد. کتاب رواقی گری روزانه, راه زندگی راستین را به شما نشان می دهد و همچون جادویی شگفت انگیز شما را در مقابل خطرات و آسیب ها در امان نگاه می دارد.

رایان هالیدی و استفان هنسلمن, نویسندگان کتاب رواقی گری روزانه, به تفصیل در مورد حکمت رواقی و فلسفه متفکران آن صحبت کرده اند. کتاب رواقی گری روزانه تنها عقاید و نظریه هایی که برای نشخوار مغز باشد, نیست. این کتاب به شما ثابت می کند که می توان از فلسفه در زندگی واقعی سود جست و آرامش و شادی را تجربه کرد.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب رواقی گری روزانه, اثر رایان هالیدی و استفان هنسل من را ندارید, می‮ توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. کسانی که به مباحث فلسفی علاقه مندند؛
  2. کسانی که غرق مشکلات و موانع هستند و احساس می کنند به پایان راه نزدیک شده اند؛
  3. کسانی که از مرگ می هراسند.

رایان هالیدی (Ryan Holiday), نویسنده کتاب پرفروش «به من اعتماد کن»,(Trust Me), نفس دشمن است (Ego Is Enemy) و موانع همان مسیر هستند (The Obstacle is the Way) است. او علاوه براین در زمینه های دیگری همچون فرهنگ و بازاریابی نیز کتاب هایی به قلم تحریر درآورده است. کتاب های او به بیش از 30 زبان ترجمه شده و در بیشتر کشورها انتشار یافته است. رایان هالیدی صاحب یک کمپانی به نام (Brass Check) است که به شرکت های مختلف از جمله گوگل خدمات مشاوره می دهد. او یکی از نویسندگان بزرگ جهان است و در تگزاس زندگی می کند.

استفان هنسلمن (Stephen Hanselman) ناشری کهنه کار است که فعالیت خود را از 30 سال قبل در زمینه فروش و نشر کتب آغاز کرد. او مدرک دکتری از دانشگاه الهیات هاروارد را دارد. هنسلمن به خاطر تسلط به حوزه ای که از آن فارغ التحصیل شده, در کتاب رواقی گری روزانه, با رایان هالیدی همکاری کرده است.

نظرات کاربران

5 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
رامین موسوی
عالی بود گوش دادنش خالی از لطف نیست
دوشنبه 08 ارديبهشت 1399
محسن رحیمی
قابل توجه کسانی که فلسفه را کاربردی نمی دانند
دوشنبه 08 ارديبهشت 1399
الهام زارع منصوری
عالی
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399
علیرحسینی
عالی
جمعه 12 ارديبهشت 1399
مریم عمرانیان
عالی بود
شنبه 13 ارديبهشت 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها