خلاصه کتاب
پایان استرس

The End Of Stress

پایان استرس
The End Of Stress
پایان استرس
4.3
28 امتیاز ثبت شده
برنامه ریزی مجدد مغز در 4 قدم
اثری از دان جوزف گوی (Don Joseph Goewey)
زمان مطالعه 28 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب پایان استرس, برنامه ای عملی برای تبدیل استرس به آرامش است. این کتاب تکنیک های مفید و کاربردی مقابله با تنش و نگرانی های امروزی را به خوانندگان خود آموزش می دهد.

دان جوزف گوی, نویسنده کتاب پایان استرس, در این کتاب سعی دارد که اهمیت مقابله با استرس را به خواننده کتاب نشان دهد و او را از خطری که ممکن است به تدریج باعث مرگش شود نجات دهد. کتاب پایان استرس توضیح می دهد که از طریق بازسازی مغر می توان بسیاری از افکار منفی را خنثی کرد و نتایج حیرت انگیزی نیز به دست آورد.

در کتاب پایان استرس, نویسنده, تمریناتی را به شما می‮آموزد که با استفاده از آنها نه تنها می توانید به استرس خود پایان دهید, بلکه نتایج درخشانی نیز تجربه خواهید کرد.

هیچ می دانستید استرس یکی از دلایل اصلی مرگ در سرتاسر جهان است؟! پس چرا با وجود اهمیت این موضوع, هرگز با جدیت در مورد رفع آن تلاشی نکرده اید؟‬‬

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب پایان استرس اثر دان جوزف گووی را ندارید, می‮توانید خلاصه کتاب مفید پایان استرس را در بوکاپو مطالعه کرده و استرس خود را به حداقل برسانید.

  1. افرادی که استرس زیادی دارند؛
  2. افرادی که به مطالعه در زمینه استرس و تاثیرات آن علاقه دارند؛
  3. مدیران, کارمندان, ورزشکاران و دانشجویانی که در زندگی حرفه ای خود با تنش زیادی روبه رو هستند؛
  4. افرادی که زندگی شخصی پر اضطرابی دارند؛
  5. بیماران با ناراحتی قلبی یا فشار خون که استرس تاثیر مستقیمی بر سلامت آنها می گذارد.

دان جوزف گوی, یکی از اعضای هیات مدیره شرکت پرواتیتود (ProAttitude), شرکتی فعال در زمینه عملکرد انسانی با تمرکز بر استرس در محل کار است.

دان همچنین سابقه مدیریت بخش روانپزشکی دانشکده پزشکی استنفورد را دارد. او در طی این سالها موقعیت های استرس زای زیادی را در نقاط مختلف جهان تجربه کرده است. در کنار افرادی با بیماری های کشنده مانند سرطان بوده است, به والدینی که در حال از دست دادن فرزند بیمارشان بودند کمک کرده و با زندانی های محکوم به اعدام در ارتباط بوده است.

حاصل همه آن تجربه ها دانشی است که او درباره استرس و تاثیرات آن بر انسان به دست آورده است. دان این دانش را در کتاب هایی همچون پایان استرس و عارف خونسرد (رویکردی اثبات شده برای کاهش استرس, داشتن بالاترین عملکرد و افزایش خلاقیت و هوش) به چاپ رسانده است.

نظرات کاربران

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها