خلاصه کتابچهار میثاق

The Four Agreements

چهار میثاق
چهار میثاق
The Four Agreements
۴
۳۵۰ امتیاز ثبت شده است
یک راهنمای عملی برای رهایی و آزادی خود
اثری از دون میگل روئیس (Don Miguel Ruiz)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب چهار میثاق، خرد سرخپوستان تولتِک که در آمریکای میانه می‌زیستند را به روشنی شرح می‌دهد؛ خردی که با آگاهی از آن به تمام درد و رنج‌تان پایان خواهید داد. دون میگل روئیس نویسنده کتاب چهار میثاق بر این باور است که از طریق آگاهی از دانش و خرد نیاکان‌مان می‌توانیم به سختی‌ها و رنجی که زندگی مدرن امروزی، برای‌مان به همراه داشته است، خاتمه دهیم. در این کتاب شما با چهار میثاق آشنا خواهید شد که با تبعیت از آن دیگر همانند یک ربات به دنبال تایید دیگران نیستید و خود واقعی‌تان را به نمایش خواهید گذاشت.

کتاب چهار میثاق در مورد میثاق‌ها یا عهدهای اشتباهی است که همه ما از زمان کودکی با خود بسته‌ایم و باعث شده که خود واقعی‌مان نباشیم. از زمانی که به دنیا می‌آییم این خانواده و جامعه هستند که به شما می‌گویند چه کاری خوب و چه کاری بد است. آن‌ها حتی رویاهای شما را هم تحت کنترل خود دارند. اما با خواندن کتاب چهار میثاق تمامی عهدهای قدیمی را خواهید شکست و قدم در راهی خواهید گذاشت که همیشه آرزویش را داشته‌اید؛ اما این‌بار بدون ترس!

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب چهار میثاق اثر دون میگل روئیس را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۵۶۲ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.