خلاصه کتاب
پروژه خوشبختی

The Happiness Project

پروژه خوشبختی
The Happiness Project
پروژه خوشبختی
4
27 امتیاز ثبت شده
برنامه ی یک ساله من برای شاد زیستن
اثری از گرچن روبین (Gretchen Rubin)
زمان مطالعه 25 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب پروژه خوشبختی, به ارائه تعریفی جدید از شادی حقیقی و معرفی اقدام هایی موثر برای ایجاد شادی در افراد, می پردازد.

نویسنده این کتاب, گرچن روبین, به دلیل توانایی بالایش در انتقال مفاهیم پیچیده در این حوزه, یعنی شادی و شاد زیستن, به طور روشن و واضح و با لحنی شیرین و گاه آمیخته با طنز و شوخ طبعی, مشهور است؛ کتاب های وی تا کنون به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده اند و تیراژی بالغ بر ۳ میلیون جلد داشته اند.

شاید مهمترین و جذاب ترین بحث در مورد این کتاب آن باشد که بدانید, گرچن روبین, برای نوشتن این کتاب, یک سال تمام, در محیطی کاملا جدید, به اکتشاف عواملی نو, برای ایجاد شادی پرداخت؛ در واقع, او برای نوشتن کتاب پروژه خوشبختی, به شیوه ای جدید زندگی کرد. روبین از قبل, کوله باری از تجربیات, دیده ها, شنیده ها و یافته ها در این زمینه به همراه داشت. در واقع نویسنده, عقیده اصلی خود در نگاشتن کتاب را به طور تجربی بر روی خود پیاده کرده است.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تا نون این کتاب را مطالعه نکرده اید, مطالعه خلاصه کتاب پروژه خوشبختی در بوکاپو را از دست ندهید.

  1. متخصصین منابع انسانی, مشاورین, سرپرست گروه های مختلف.
  2. کسانی که می خواهند به خود یا دیگران در یافتن رضایت حقیقی کمک کنند.
  3. افرادی که در تلاش برای ایجاد تعادل بین جنبه های مختلف زندگی خود هستند.

گرچن روبین (Gretchen Rubin), سخنران, نویسنده و فعال در زمینه عادت های انسان, مبحث شادی و طبیعت انسان ها است. توانایی او در انتقال مفاهیم پیچیده به زبانی ساده و شفاف برای عموم مردم ستودنی است.

گرچن روبین  متولد ایالت میسوری (Missouri) آمریکا و نویسنده ژانر غیرداستانی, زندگی نامه نویسی و خاطرات و همچنین نویسنده حوزه سلامت,ذهن و بدن است. از او تاکنون کتاب های موفقی نظیر پروژه خوشبختی (The happiness project), چهار گرایش (The Four Tendencies), بهتر از قبل (Better than before) و خوشحال تر در خانه (Happier at home) به چاپ رسیده است.

او همچنین از جمله پرفروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز است. روبین در وبلاگ خود (www.gretchenrubin.com) در مورد ماجراهای خوشبختی اش می نویسد. آخرین کتاب او به نام نظم بیرون, آرامش درون (outer order inner calm) در سال 2019 منتشر شد.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
شهرام یار
مفید و کاربری بود ممنون
شنبه 21 ارديبهشت 1398
شراره آذری
ارزش مطالعه را دارد
سه شنبه 28 خرداد 1398
صادق امین
نسبتا جالب بود.
یکشنبه 03 شهریور 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها