خلاصه کتاب
سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها

The Hard Thing About Hard Things

سخت‌ترین نکات در مورد سخت‌ترین چیزها
The Hard Thing About Hard Things
سخت‌ترین نکات در مورد سخت‌ترین چیزها
4
20 امتیاز ثبت شده
خلق کسب و کار موفق، زمانی که جواب آسانی در کار نیست!
اثری از بن هوروویتز (Ben Horowitz)
زمان مطالعه 27 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

تنها کاری که شما را برای اداره یک شرکت آماده می کند, اداره کردن یک شرکت خواهد بود! بسیاری از افراد تنها به خوب بودن راه اندازی و اداره یک کسب و کار اشاره می کنند, اما بن هوروویتز, یکی از بنیان گذاران شرکت آندریسن و از مشهورترین چهره ها در سیلیکون ولی در این شاهکار خود, به شرح داستان پر فراز و نشیب خود, طی مدت فعالیتش به عنوان یک مدیر, کارآفرین و سرمایه گذار می پردازد. همچنین در این کتاب موانع و مشکلاتی که هر مدیری در طول مسیر خود با آن دست و پنجه نرم می کند, مورد کنکاش قرار می گیرد. این کتاب حاوی درس ها, اصول و نکات ارزشمندی است که در کمتر کتابی یافت می شود.

  1. کارآفرینان, سرمایه گذاران و کسانی که در حال تاسیس یک شرکت هستند.
  2. افرادی که مایل هستند تا به دنیای مدیران و بنیانگذاران شرکت ها و فراز و نشیب هایی که در طول مسیر با آن روبرو هستند نگاهی بیاندازند.

بن هوروویتز موسس یکی از مشهورترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در منطقه سیلیکون ولی به نام Andreessen Horowitz است. هوروویتز از طریق این شرکت در غول های تکنولوژی همچون GitHub, Airbnb و Facebook سرمایه گذاری کرده است. تاسیس شرکت نرم افزاری Opsware که به قیمت 1.6 میلیون دلار به شرکت HP فروخته شد نیز از جمله نقاط درخشان کارنامه کاری هوروویتز به حساب می آید. کتاب «سخت ترین نکات مورد سخت ترین چیزها» که حاصل تجربیات اوست یکی از پرفروش ترین کتاب های حوزه کارآفرینی است.

نظرات کاربران

2 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
هیوا آتشبار
عالی بود
سه شنبه 05 شهریور 1398
محمدامین امینی
برای مدیران توصیه میشود
یکشنبه 29 دی 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها