خلاصه کتابسلطان خیابان مدیسون

The King of Madison Avenue

سلطان خیابان مدیسون
سلطان خیابان مدیسون
The King of Madison Avenue
۴
۵۸ امتیاز ثبت شده است
وقتی جوان سردرگم انگلیسی، نبض دنیای تبلیغات را در دست می‌گیرد
اثری از کنت رومن (Kenneth Roman)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

امکان ندارد در صنعت تبلیغات مشغول باشید و نام دیوید اگیلوی به گوشتان نخورده باشد. البته نیازی به محدود شدن در صنعت تبلیغات نیست؛ بلکه کافیست در پی ایجاد یک کسب‌وکار و رساندن آن به بهترین جایگاه باشید تا باز هم دیوید اگیلوی نمونه شاخصی بشود که باید آن را الگوی خود قرار دهید.

زندگی این مرد، پر از فراز و نشیب‌هایی است که می‌تواند برای هرکسی هم‌ز‌مان امیدبخش، هشداردهنده، عبرت‌آموز و انگیزه‌بخش باشد. او در یک خانواده تنگ‌دست متولد شد و شغل‌های مختلفی را تجربه کرد تا آنکه متوجه شد می‌خواهد آگهی تبلیغاتی بنویسد. تنها ۵ سال پس از نوشتن اولین آگهی تبلیغاتی‌اش بود که در خیابان مدیسون نیویورک که قلب صنعت تبلیغات آمریکا است، نامش پرآوازه شد. او خیلی زود صاحب سیاست و فلسفه خاص خود در این عرصه شد و مفاهیم جدیدی را وارد این صنعت کرد.

کنت رومن، نویسنده کتاب سلطان خیابان مدیسون، یکی از نویسندگان و مدیران سابق شرکتی است که دیوید اگیلوی تأسیس کرده است. او در این کتاب، علاوه‌بر بازگو کردن زندگی شخصی دیوید اگیلوی، سیری را که برای تأسیس شرکت خود از سر گذرانده بود توضیح می‌دهد. در این بین، می‌توانید با نام‌های دیگری که در صنعت تبلیغات، رقیب اگیلوی محسوب می‌شدند نیز آشنا شوید. همچنین، کنت رومن با آوردن نقل‌قول‌هایی از دیوید اگیلوی سعی کرده است اصول و عقاید کاری او را به شما منتقل کند.

برای مطالعه خلاصه کتاب سلطان خیابان مدیسون، لحظه‌ای تردید نداشته باشید؛ این کتابی است درباره تبلیغات و جذب مشتری، درباره مدیریت صحیح یک مجموعه، درباره اهمیت خلاقیت در کسب‌وکار و درباره مردی که تا آستانه ۸۰سالگی به فکر خوب کار کردن بود.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه کامل این کتاب را ندارید، می‌توانید به راحتی خلاصه کتاب سلطان خیابان مدیسون، نوشته کنت رومن را به صورت متنی و صوتی از سایت و اپلیکیشن بوکاپو دریافت کنید.

نظرات کاربران

۱۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.