خلاصه کتابدگرگونی زندگی با جادوی نظم

The Life-Changing Magic Of Tidying Up

دگرگونی زندگی با جادوی نظم
دگرگونی زندگی با جادوی نظم
The Life-Changing Magic Of Tidying Up
۴
۷۰ امتیاز ثبت شده است
هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم
اثری از ماری کندو (Marie Condo)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۶ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم، بر روی تاثیر نظم و آراستگی محیط پیرامون در کیفیت زندگی تاکید می‌کند. ماری کندو نویسنده کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم، با الگو گرفتن از روش ژاپنی‌ها برای مرتب کردن محیط اطراف خود، این روش را در زندگی خود و مراجعه‌کنندگانش به کار گرفته و به تحولات بزرگی رسیده است.

در واقع او در کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم، شما را با راه‌های ساده اما در عین حال دشواری روبه‌رو می‌کند که بر اساس آن باید از شر چیزهای زائد پیرامون خود خلاص شوید. این خلاص شدن یا در قالب دورانداختن یک عکس خاطره‌انگیز است یا یک کتاب قدیمی دوران مدرسه.

ماری کندو، معتقد است با دور ریختن چیزهای زائد، می‌توان در جنبه‌های دیگر زندگی تغییرات بزرگی را شاهد بود. برای مثال با دور ریختن چیزهای که دیگر کاربردی ندارند، هم ذهن خود را ساماندهی می‌کنید و هم تبدیل به تصمیم‌گیرنده‌هایی بهتر می‌شوید.

کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم یک راهنمای عملی است که به روشنی برای‌تان توضیح می‌دهد که چگونه با مرتب کردن محیط اطراف خود و خلاص شدن از چیزهای اضافی و بی‌استفاده، ذهن‌تان را آرام کنید و خلاقانه تر عمل کنید.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم اثر ماری کندو را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۱۸۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.