خلاصه کتاب‌ها / رشد و توسعه مهارت‌های فردی / خلاصه کتاب معادله جادویی

خلاصه کتاب
معادله جادویی

The Miracle Equation

معادله جادویی
The Miracle Equation
معادله جادویی
4.2
6 امتیاز ثبت شده
فرمولی که آرزوهای شما را از یک امر غیرممکن، به واقعیت تبدیل می کند
اثری از هل الراد (Hal Elrod)
زمان مطالعه 39 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب معادله جادویی, به بیان شیوه هایی کاربردی در جهت تحقق رویاهای تان می پردازد. هل الراد نویسنده کتاب معادله جادویی به فرمولی جادویی اشاره می کند که از طریق آن می توانید شاهد معجزات بیشماری در زندگی تان شوید. نویسنده کتاب باور دارد که برخلاف معجزات روحانی و معنوی که به ندرت اتفاق می افتند, معجزاتی هم وجود دارند که تحت کنترل انسان است. کسی که معجزه آ سا از شلیک گلوله ای جان سالم به در می برد, شاهد معجزه ای است که هیچ توضیحی برایش ندارد. بااین حال, معجزاتی در زندگی ما اتفاق می افتد که نتیجه اقدامات ماست. این معجزات تحت کنترل ما بوده و تنها با انجام روش هایی منطقی و عملی می توان به آن دست پیدا کرد.

کتاب معادله جادویی به معجزه ای اشاره می کند که تنها در دستان خود شماست و می توانید هرزمان که بخواهید آن را در زندگی تان ایجاد کنید. اگر به دنبال این هستید که از منطقه امن خود خارج شده و با ابزارهایی مناسب با چالش های پیش رو مواجه شوید, مطالعه کتاب معادله جادویی کمک تان خواهد کرد.

بنابراین, اگر علاقه مند به یادگیری روش های راه گشا در جهت تحقق اهداف تان هستید, پیشنهاد می کنیم خلاصه کتاب معادله جادویی نوشته هل الراد را در وبسایت و یا اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. کسانی که مدام در تحقق اهداف شان شکست می خورند؛
  2. افرادی که به شانس اعتقاد زیادی دارند؛
  3. آن هایی که به دنبال راهکاری عملی و درعین حال معجزه آسا برای تحقق اهداف شان هستند؛
  4. افرادی که از روتین های تکراری و خسته کننده روزانه خود خسته شده اند.

هل الراد نویسنده, سخنران و مربی موفقیت آمریکایی است. الراد تا کنون, کتاب های متعددی نوشته است که به اقشار مختلف جامعه از جمله فروشندگان, نویسندگان و کارآفرینان کمک می کند تا از صبح هایشان بهترین استفاده را ببرند. معروف ترین کتاب او, صبح جادویی است که به 27 زبان دنیا, از جمله زبان فارسی ترجمه شده است.

سوالات متداول

معادله جادویی چیست؟
منظور از معادله جادویی، ایجاد معجزه برای تحقق اهداف است. نویسنده کتاب معادله جدایی، معجزه‌ را به ۲ بخش تقسیم می‌کند؛ نخست معجزاتی عرفانی و الهی که توضیحی منطقی برای‌شان وجود ندارد و دوم معجزاتی که قابل کنترل بوده و توسط خود ما می‌تواند اتفاق بیفتد. نویسنده به فرمولی اشاره می‌کند که از طریق آن می‌توان در زندگی معجزه کرد. هرچند معجزات عرفانی به ندرت اتفاق می‌افتند، اما معجزاتی که تحت کنترل ما هستند، تنها به ۲ فاکتور مهم برای وقوع نیازمند هستند. با مطالعه خلاصه کتاب معادله جادویی در بوکاپو با این فرمول آشنا خواهید شد.
مطالعه کتاب معادله جادویی چه بینش جدیدی به شما ارائه خواهد داد؟
با خواندن کتاب معادله جادویی متوجه نکته بسیار مهمی در زندگی‌تان می‌شوید که تا قبل از این به آن بی‌توجه بوده‌اید. بیشتر ما تصور می‌کنیم که شانس، فقط درِ خانه افراد معدودی را می‌زند؛ در حالی‌ که افراد موفق با تلاش و پشتکار به موقعیت‌هایی که شما آن را شانس می‌نامید رسیده‌اند. در این خلاصه کتاب، شما با راهکارهایی آشنا خواهید شد که از طریق آن می‌توانید تبدیل به یک فرد خوش‌شانس شوید. به عقیده نویسنده کتاب، شانس قطعا وجود دارد، اما بدون تحمل رنج و فداکاری، هرگز قادر به شکار آن نخواهید بود.
کتاب‌های معروف هل الراد کدام هستند؟
علاوه بر کتاب معادله جادویی، هل الراد کتاب مشهور دیگری با عنوان صبح جادویی دارد که در آن به اهمیت سحرخیزی اشاره می‌کند. این کتاب الهام‌گر بسیاری از فروشندگان و کسانی که در امر تجارت و کارآفرینی فعالیت می‌کنند، بوده است. بااین‌حال، حتی اگر در کار تجارت هم نیستید، مطالعه این کتاب می‌تواند تغییراتی بزرگ در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان ایجاد کند.

نظرات کاربران

9 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
عالی ممنونم
جمعه 20 فروردين 1400
Mehran
تصویر روشن و واضحی از رسیدن به اهداف ارائه میده، تمرکز و پافشاری...
جمعه 20 فروردين 1400
سامان حبیب الهی
این کتاب واقعیت و بهت نشون میده و ممنون از آقایی که این کتاب رو برای ما خواندن ⚘🍀👍
جمعه 20 فروردين 1400
سمیه کرمی
عالی
یکشنبه 22 فروردين 1400
پویان
فوق العاده بود.
یکشنبه 22 فروردين 1400
حسین دانش بد
خوب
یکشنبه 22 فروردين 1400
zahara
عالی
دوشنبه 23 فروردين 1400
طاهره افشون
آنچه از موانع در این کتاب گفته شده مواردی بود که عملا تجربه کرده بودم و راهکار ها منطقی و عملی است .بسیار سودمند است .
سه شنبه 24 فروردين 1400
روشنک
بسیار عالی و آموزنده. با سپاس از مجموعه بوکاپو و گوینده این کتاب .👌🖑🌹🌹💖🌼🌼
سه شنبه 24 فروردين 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها