خلاصه کتابراهبی که فراری اش را فروخت

The Monk Who Sold His Ferrari

راهبی که فراری اش را فروخت
راهبی که فراری اش را فروخت
The Monk Who Sold His Ferrari
۴.۵
۵۱ امتیاز ثبت شده است
روشی معنوی برای رسیدن به شادی و آرامش و داشتن عمری طولانی
اثری از رابین شارما (Robin Sharma)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۵ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، به شرح داستانی ساختگی پیرامون چگونگی داشتن یک زندگی سرشار آرامش و عمری طولانی می‌پردازد. رابین شارما نویسنده کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، بر این باور است که تمام زندگی انسان و راز زیستن را می‌توان در خلال یک داستان خیالی به قلم آورد. این کتاب، هرچند بر اساس داستانی تخیلی نوشته شده اما نمادهایی که نویسنده در آن استفاده کرده، مفاهیم حقیقی زیستن را به‌خوبی توضیح می‌دهد. در این کتاب آموزنده خواهید آموخت که چگونه با کنترل ذهن می‌توانید به تمام چیزهایی که در زندگی دوست دارید برسید.

اصول معنوی و روشن‌بینی ذکر شده در این کتاب، برگرفته از روش زندگی راهبان سیوانا است راز عمر طولانی و شادزیستی‌شان را با شخصیت اصلی داستان درمیان می‌گذارند. راهبان سیوانا از تکنیک‌هایی استفاده می‌کردند که از طریق آن توانسته بودند کنترل ذهن‌شان را به‌دست بگیرند. کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، به شما نشان خواهد داد که چگونه با تمرکز و دور کردن افکار منفی می‌توانید قدرت درونی‌تان را آشکار کنید.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت اثر رابین شارما را ندارید، می‌توانید این خلاصه کتاب جذاب را از وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۶۴ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.