خلاصه کتاب‌ها / رشد و توسعه مهارت‌های فردی / خلاصه کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

خلاصه کتاب
راهبی که فراری اش را فروخت

The Monk Who Sold His Ferrari

راهبی که فراری اش را فروخت
The Monk Who Sold His Ferrari
راهبی که فراری اش را فروخت
4.3
13 امتیاز ثبت شده
روشی معنوی برای رسیدن به شادی و آرامش و داشتن عمری طولانی
اثری از رابین شارما (Robin Sharma)
زمان مطالعه 45 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت, به شرح داستانی ساختگی پیرامون چگونگی داشتن یک زندگی سرشار آرامش و عمری طولانی می پردازد. رابین شارما نویسنده کتاب راهبی که فراری اش را فروخت, بر این باور است که تمام زندگی انسان و راز زیستن را می توان در خلال یک داستان خیالی به قلم آورد. این کتاب, هرچند بر اساس داستانی تخیلی نوشته شده اما نمادهایی که نویسنده در آن استفاده کرده, مفاهیم حقیقی زیستن را به خوبی توضیح می دهد. در این کتاب آموزنده خواهید آموخت که چگونه با کنترل ذهن می توانید به تمام چیزهایی که در زندگی دوست دارید برسید.

اصول معنوی و روشن بینی ذکر شده در این کتاب, برگرفته از روش زندگی راهبان سیوانا است راز عمر طولانی و شادزیستی شان را با شخصیت اصلی داستان درمیان می گذارند. راهبان سیوانا از تکنیک هایی استفاده می کردند که از طریق آن توانسته بودند کنترل ذهن شان را به دست بگیرند. کتاب راهبی که فراری اش را فروخت, به شما نشان خواهد داد که چگونه با تمرکز و دور کردن افکار منفی می توانید قدرت درونی تان را آشکار کنید.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین شارما را ندارید, می توانید این خلاصه کتاب جذاب را از وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. افرادی که به دنبال نسخه ای جامع و کاربردی جهت تحقق اهداف شان هستند؛
  2. آن هایی که می خواهند یک بار برای همیشه از شر افکار منفی شان خلاص شوند؛
  3. کسانی که تصور می کنند با داشتن ثروت فراوان می توانند زندگی آرامی را تجربه کنند.

رابین شارما (Robin S. Sharma), نویسنده این کتاب, اصالتا هندی است اما در یکی از شهرهای کوچک سواحل شرقی کانادا بزرگ شده است. شغل اصلی او وکالت است اما در کنار آن به نویسندگی نیز علاقه بسیاری دارد. او نویسنده کتاب های پرفروش زیادی از جمله راهبی که فراری اش را فروخت, باشگاه 5 صبحی ها و وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند است و به شرکت های بزرگی مانند جنرال موتورز و پاناسونیک خدمات مشاوره نیز ارائه داده است. فروش کتاب های رابین شارما در پنج سال گذشته بالغ بر یک و نیم میلیون نسخه بوده و این اهمیت و نفوذ کلام او را به خوبی آشکار می کند.

نظرات کاربران

10 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
ژورا زادوریان
عالی بود
سه شنبه 23 دی 1399
اسلام کریمی
خوب بود
چهارشنبه 24 دی 1399
مهدی کاظمی
این کتاب کامل قبلا خوانده بودم اما خلاصه کتاب عالی بود منم جذب خودش کرد فقط یک درخواست دارم نمیدونم خلاصه کردنش اثر داره یا نه کتاب درباره موسیقی درمانی و خواب هم بگذارید ممنون میشم مقدار خواب و مسائل دیگر
چهارشنبه 24 دی 1399
سجاد قربانی
کتابهای رابین شرما واقعا عالی هستن و ارتباط خوبی با کتابهاش برقرار میکنم.راهکارهای خوبی رو برای تجربه یک زندگی توام با ارامش خیال و شادی ارایه میده .امیدوارم این کتاب از دید واقعیت نوشته شده باشه نه تخیل .
پنج شنبه 25 دی 1399
majid hafezi
خوب بود
پنج شنبه 25 دی 1399
امیرمحمد
عالی
پنج شنبه 25 دی 1399
امیر ارشادی
با یک داستان عالی توضیح داده شده.یک کتاب دوست داشتنی و فوق العاده.
جمعه 26 دی 1399
مصطفی باقری
این کتاب را باید چندبار شنید
شنبه 27 دی 1399
زهرا باباصفری
قطعا بی نظیرترین کتابی که خواندم
یکشنبه 28 دی 1399
ماشاالله ابراهیمی
خیلی خوب
یکشنبه 28 دی 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها