خلاصه کتابراه روشن است

The Path Made Clear

راه روشن است
راه روشن است
The Path Made Clear
۴
۷۴ امتیاز ثبت شده است
زمزمه زندگی را بشنوید و مسیر درست زندگی‌تان را کشف کنید
اثری از اپرا وینفری (Oprah Winfrey)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راه روشن است، برگرفته از داستان زندگی افراد موفقی است که نکات آموزنده آن توسط اپرا وینفری به اشتراک گذاشته شده است. اپرا وینفری نویسنده این کتاب از خواننده می‌خواهد که یک‌بار برای همیشه مسیر درست زندگی‌اش را انتخاب کرده و با اشتیاق و عزمی راسخ به دنبال تحقق اهدافش باشد.

کسانی که کتاب راه روشن است را خوانده‌اند، بر این باور هستند که مطالعه این کتاب پاسخ بسیاری از سؤالات آن‌ها را داده است و عده‌ای در نظرات‌شان عنوان کرده‌اند که مدت‌هاست به دنبال چنین کتابی بوده‌اند. این کتاب حاصل مصاحبه‌هایی است که اپرا در طول دوران کاری خود با افراد موفق و مشهور دنیا انجام داده و به همین دلیل مطالعه این کتاب، واقعا ارزشمند خواهند بود. این کتاب چکیده‌ای از بهترین و کاربردی‌ترین نکات برای شناخت بهتر خودتان و اهداف‌تان است. با مطالعه کتاب مسیر روشن است متوجه مفهوم واقعی موفقیت خواهید شد و پس از آن مسیر درست برای‌تان آشکار خواهد شد.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل مسیر روشن است اثر اپرا وینفری را ندارید، می‌توانید این خلاصه کتاب خواندنی را در وبسایت یا اپلیکیشن بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۹۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.