خلاصه کتابنیروی قصد

The Power of Intention

نیروی قصد
نیروی قصد
The Power of Intention
۴
۱۱ امتیاز ثبت شده است
اگر نگرش خود را تغییر دهید، همه چیز به طرز عجیبی تغییر خواهد کرد
اثری از وین دایر (Wayne Dyer)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب نیروی قصد، راهنمایی معنوی برای داشتن یک زندگی آرام و سرشار از شادی و رضایت است. وین دایر نویسنده کتاب نیروی قصد، در این کتاب به نیرویی با نام نیروی قصد اشاره می‌کند که آن را سرمنشأ حیات می‌داند. بسیاری از افراد نامش را خالق می‌گذارند و عده‌ای آن را شعور کیهانی و یا نور توصیف می‌کنند. این نیروی برتر از تصور ما، ویژگی‌هایی دارد که در کتاب «نیروی صد» هم با عنوان «هفت چهره نیروی قصد» از آن یاد شده است. این کتاب به احساس جدایی و تنهایی انسان‌ها اشاره می‌کند که به ‌خاطر گرفتار شدن در دام منیت خود، به آن دچار شده‌اند. 

این کتاب دلیل اصلی رنج و گرفتاری‌های انسان امروزی را جدایی از نیروی قصد می‌نامد و به همین دلیل از او می‌خواهد که بار دیگر پیوندش را با این نیرو برقرار کند. در واقع، تنها با اتصال به این نیروست که می‌توان سعادت و شادمانی را نه تنها برای خود، بلکه برای تمامی انسان‌های دنیا به ارمغان آورد.

بنابراین، اگر به دنبال ایجاد تغییراتی بزرگ در همه ابعاد زندگی‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنیم که خلاصه کتاب نیروی قصد نوشته وین دایر را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به‌ صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۳۳ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.