خلاصه کتابقدیس، رئیس و موج سوار

The Saint, The Surfer, and The CEO

قدیس، رئیس و موج سوار
قدیس، رئیس و موج سوار
The Saint, The Surfer, and The CEO
۴.۵
۸۶ امتیاز ثبت شده است
درس‌هایی خارق‌العاده از عشق و زندگی
اثری از رابین شارما (Robin Sharma)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب قدیس، رئیس و موج سوار نوشته رابین شارما، نویسنده پرکار حوزه خودیاری است. او در این کتاب با روایت کردن یک داستان بلند، پرکشش و جذاب، رازهای یک زندگی اصیل را به شما می‌آموزد.

داستان درباره مردی است که پس از یک تصادف شدید، برخلاف انتظار پزشکان و به‌طور معجزه‌آسایی زنده می‌ماند. در بیمارستان یک پیرمرد دانا و خوش‌قلب به مدت چند ساعت در اتاق او بستری می‌شود و در همین چند ساعت حرف‌هایی به مرد می‌زند که او را نسبت به زندگی دوباره‌ای که بدست آورده کنجکاو می‌کند. پیرمرد از او می‌خواهد تا از این به بعد، طور دیگری به زندگی نگاه کند و فرصت زندگی را مغتنم بشمارد.

برای رسیدن به این هدف، پیرمرد سه دوست در سه شهر مختلف به مرد جوان معرفی می‌کند و از او می‌خواهد تا پس از مرخص شدن از بیمارستان نزد آنها برود.

کتاب داستان معاشرت این مرد جوان با یک قدیس در شهر رم، یک موج سوار در سواحل هاوایی و یک رئیس در نیویورک است. هریک از این سه نفر به مردجوان کمک می‌کنند تا بتواند به سه سؤال اصلی درباره یک زندگی سعادتمند و واقعی پاسخ دهد. این سؤال‌ها بدین‌ترتیب هستند: آیا خردمندانه زندگی کرده‌ام؟ آیا به‌خوبی عشق ورزیده‌ام؟ آیا به قدر کافی به دیگران خدمت کرده‌ام؟

اگر به مطالعه این کتاب علاقه‌مند شده‌اید، اما به هر دلیلی فرصت مطالعه کامل آن را ندارید، می‌توانید همین حالا خلاصه کتاب قدیس، رئیس و موج سوار را از سایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی دریافت کنید.

نظرات کاربران

۲۲ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.