خلاصه کتاب
راز

The Secret

راز
The Secret
راز
4.3
6 امتیاز ثبت شده
قانون جذب و رسیدن به آرزوها
اثری از راندا برن (Rhonda Byrne)
زمان مطالعه 37 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب راز پرده گشایی از یکی از بزرگ ترین و شگفت انگیزترین قوانین موجود در جهان هستی است که از زمان خلقت بشر وجود داشته است. راندا برن نویسنده کتاب راز با مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن پی به حقایقی برد که با کمک آن آموزه ها توانست همه زندگی اش را تحت تاثیر قرار دهد.

کتاب راز, تکنیک های استفاده درست از این قانون شگفت انگیز را در اختیارتان قرار می دهد. در این کتاب خواهید خواند که چگونه در 3 مرحله به تمامی چیزهایی که دوست دارید برسید.

کتاب راز شرح تجربیات و داستان های افرادی است که توانسته اند تنها با نیروی خواستن و تغییر افکار به زندگی رویایی شان دست پیدا کنند. چه به این قانون اعتقاد داشته باشید و چه آن را بپذیرید, قانون جذب همیشه کار می کند.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب راز, اثر راندا برن را ندارید, می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. افرادی که با نارضایتی و ناخشنودی روزهای زندگی شان را می گذرانند؛
  2. کسانی که گاه به صورت معجزه آسا به خواسته های شان می رسند اما دلیل پشت پرده آن را نمی دانند؛
  3. افرادی که آرزوهای بزرگی دارند اما راه رسیدن به آن را نمی دانند؛
  4. بدبین هایی که تصور می کنند هیچ کنترلی بر روی سرنوشت خود ندارند.

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده و تهیه کننده استرالیایی است که بیشتر, او را به خاطر نگارش کتاب راز می شناسند. او در سال 2007 از سوی مجله فوربز به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا شناخته شد.

قبل از نوشتن کتاب راز, راندا زندگی بسیار سختی داشت. در همان روزهایی که او به تازگی پدرش را از دست داده بود, دخترش به او کتابی هدیه می دهد که متعلق به 100 سال قبل بود. این کتاب که در مورد علم چگونه ثروتمند شدن بود, جرقه های ذهنی جدیدی را در ذهن راندا شکل داد. بعد از خواندن آن کتاب, راندا به تحقیق بیشتری پرداخت و متوجه شد که بسیاری از مشاهیر تاریخی نیز به وجود چنین رازی پی برده بودند. همه این ها او را مصمم به نوشتن کتاب راز و به اشتراک گذاشتن این راز کرد.

نظرات کاربران

12 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
خوب
یکشنبه 13 مهر 1399
lilpouya
همه باید این کتابو بخونن!!! زندگی زیباست❤️
یکشنبه 13 مهر 1399
حاج حجت
جالب بود
یکشنبه 13 مهر 1399
محمد صفائي
واقعا راز يه رازه!!!
دوشنبه 14 مهر 1399
فرشاد موحدی
عالی بودممنون
سه شنبه 15 مهر 1399
بهنام جلالی
این کتاب رو با دقت گوش کنید و با دقت کلمات متن رو بخونید ، همراه با گوش دادن به بوکلایت . یکی از بینظیر ترین کتاب صوتی های عمرم رو گوش کردم ، شما فوق العاده هستید مجموعه بوکاپو ، از خدا ممنونم که با برنامه شما آشنا شدم
چهارشنبه 16 مهر 1399
amir
مهندس درون که اخر این کتاب پیشنهاد شده وجود ندارد در بوکاپو
جمعه 18 مهر 1399
علی اکبرآبادی
واقعا که همه ما تنرژی هستیم و چقدر خوب است با علم ایمان به این واقعیت هر روز صبح خودمان را روی فرکانس های مثبت و جذب بالا قرار دهیم
شنبه 19 مهر 1399
masih movahed
واقعا عالی من که جواب گرفتم
شنبه 19 مهر 1399
Hamidfin
عالی بود
سه شنبه 22 مهر 1399
محمد فریدون
خوب
جمعه 25 مهر 1399
mohammad
عالي
شنبه 26 مهر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها