خلاصه کتاباقتصاد تشکر

The Thank You Economy

اقتصاد تشکر
اقتصاد تشکر
The Thank You Economy
۴
۱۷ امتیاز ثبت شده است
پیشرفت کسب و کار، در گروی تعامل با مشتری و توجه به نیازهای او
اثری از گری وینرچاک (Gary Vaynerchuk)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اقتصاد تشکر، به تأثیر رسانه‌های اجتماعی بر تعامل بهتر با مشتریان می‌پردازد. گری وِینرچاک، نویسنده کتاب اقتصاد تشکر، بر این باور است که برای سبقت گرفتن از رقیبان باید بتوانیم موثرتر با مشتریان‌مان ارتباط برقرار کنیم. کتاب اقتصاد تشکر، به صاحبان کسب و کارها این نوید را می‌دهد که در صورت شنیدن صدای مشتری، می‌توانند شاهد رشد ماندگاری در مجموعه‌شان باشند. در واقع، این کتاب، درباره نحوه برقراری ارتباط موثر با مشتریان است. 

اینترنت، ابزاری است که کتاب اقتصاد تشکر بر روی آن تأکید ویژه‌ای دارد. با استفاده از اینترنت و از طریق رسانه‌های اجتماعی، مشتریان حرف‌هایشان را به گوش همگان می‌رسانند. بنابراین، اگر شرکت‌ها و برندها قصد دستیابی به موفقیت را دارند، باید اهمیت رسانه‌های اجتماعی را جدی بگیرند.

با توجه به قدرت اینترنت و رسانه‌های اجتماعی، امروزه دیگر کسب‌وکاری که هزینه زیادی برای تبلیغات پرداخت می‌کند، لزوماً موفق نمی‌شود، بلکه موفقیت از آن کسب‌وکاری است که به نحوی موثر با مشتریان خود تعامل می‌کند و به نیازهایشان توجه نشان می‌دهد.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب اقتصاد تشکر اثر گری واینرچاک را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وب‌سایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۱۴ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.