خلاصه کتابمدیریت پول

The Total Money Makeover

مدیریت پول
مدیریت پول
The Total Money Makeover
۴
۱۱۰ امتیاز ثبت شده است
روشی اثبات شده برای افزایش امنیت مالی و ایجاد رفاه بیشتر
اثری از دیو رمزی (Dave Ramsey)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب مدیریت پول، توصیه‌هایی برای بالا بردن امنیت مالی و دوری جستن از بدهی‌هاست. دیو رمزی نویسنده کتاب مدیریت پول راه‌هایی مفید اما درعین‌حال ساده را در اختیار خواننده قرار می‌دهد تا با کمک آن امور مالی‌اش را به بهترین صورت مدیریت کند.

بسیاری از ما شاید بدانیم که چگونه کسب درآمد کنیم، اما متأسفانه راه درست خرج کردن آن را نمی‌دانیم! کتاب مدیریت پول جواب این سؤال را به شما خواهد داد و با به‌کار گرفتن توصیه‌های کاربردی آن خواهید توانست تغییری اساسی در وضعیت مالی‌تان ایجاد کنید.

در کتاب مدیریت پول خواهید آموخت که امنیت مالی با داشتن خانه و یا اجناس لوکسی که در منزل‌تان هست، توصیف نمی‌شود. حتی حساب پس‌اندازی که هرازگاهی آن را خرج امور غیرضروری می‌کنید هم نمی‌تواند شما را از خطر مشکلات مالی در امان نگاه دارد. کتاب مدیریت پول راجع به راه‌کارهایی است که با عمل کردن به آن‌ها متوجه می‌شوید که تا الان تصورتان از امنیت مالی تنها یک توهم نبوده است.

بنابراین اگر علاقه دارید تا منابع مالی‌تان را به شیوه‌ای درست مدیریت کنید، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب کاربردی مدیریت پول را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۰۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.