خلاصه کتاب
حقایقی که پنهان می کنیم

The Truths We Hold

حقایقی که پنهان می‌کنیم
The Truths We Hold
حقایقی که پنهان می‌کنیم
4
11 امتیاز ثبت شده
حقایقی سربسته راجع به مسائل سیاسی و اجتماعی آمریکا از زبان کاملا هریس
اثری از کاملا هریس (Kamala Harris)
زمان مطالعه 49 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب حقایقی که پنهان می کنیم, داستان زندگی کاملا هریس, سناتور آمریکایی است که به قلم خودش به رشته تحریر در آمده است. کاملا هریس نویسنده کتاب حقایقی که پنهان می کنیم, در این کتاب فقط به شرح زندگی شخصی خود نپرداخته و سعی کرده که مسائل سیاسی و چالش های موجود در ایالات متحده را با قلم شیوای خود به تصویر بکشد. برای مثال یکی از قانون هایی که هریس با آن مخالفت کرده قانون حبس در آمریکاست که بیش از اندازه اقدام به حبس مجرمان حتی با جرم های معمولی می کند.

کاملا هریس اعتقاد دارد که باید در مورد بحران انسان های زندانی در آمریکا حقیقت را گفت. کتاب حقایقی که پنهان می کنیم, اشاره به حقایق پنهان و دردناک در ایالات متحده دارد که کسی به طور جدی تلاشی برای رفع آن موضوعات نکرده است. کاملا هریس از این موضوع متأسف است که ایالات متحده بیشتر از هر کشور دیگری مردم خود را زندانی می کند و هیچ برنامه مشخصی برای آن ها ندارد. کتاب حقایقی که پنهان می کنیم, داستان تلاش های کاملا هریس برای مقابله با بی عدالتی هاست که او را تبدیل به زنی سرسخت و بی باک کرده است.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب حقایقی که پنهان می کنیم نوشته کاملا هریس را ندارید, می توانید این خلاصه کتاب را از اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. افرادی که به مسائل سیاسی جاری در ایالات متحده علاقه مند هستند؛
  2. کسانی که می خواهند از مواضع کاملا هریس در برابر فرمان ترامپ در خصوص مهاجران غیرقانونی اطلاعات کسب کنند؛
  3. آن هایی که به دنبال جزئیات بیشتر از زندگی خصوصی و خانوادگی کاملا هریس هستند.

کاملا هریس (Kamala Harris), در سال 1964, در شهر اوکلند ایالت کالیفرنیا متولد شد. پدر او, یک جامائیکایی و مادرش اهل جنوب هند بود. او در سال 1989 از دانشگاه حقوق فارغ التحصیل شد. کاملا هریس از سال 2017 تا 2020 به عنوان سناتور ایالات متحده آمریکا از ایالت کالیفرنیا مشغول به کار بود. او اولین زن جنوب آسیایی - آمریکایی است که به سنا راه یافته است.

هریس در طول دوران کاری اش, فعالیت های انسان دوستانه ای در زمینه مقابله با تبعیض نژادی و یا مسائلی مانند مهاجرت انجام داد. او با فرمان ترامپ در مورد جدا کردن کودکان از والدین شان که مهاجران غیرقانونی بودند, سرسختانه مخالفت کرد و درنهایت موفق به ایجاد اصلاحات لازم شد.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
احمد علی نیکوسرشت
ای کاش همچنین قضات و انسان های پاکی در قوه قضائیه ما هم پیدا میشدند
پنج شنبه 29 آبان 1399
Nedayousefpour
با کاملا هریس آشنا شدم
پنج شنبه 29 آبان 1399
hiva rad
خوب
شنبه 01 آذر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها