خلاصه کتابغریزه اراده

The Willpower Instinct

غریزه اراده
غریزه اراده
The Willpower Instinct
۴.۵
۲۵ امتیاز ثبت شده است
چگونه نظم شخصی زندگی شخصی و حرفه‌ای شما را متحول می‌کند؟
اثری از کلی مک‌گونیگال (Kelly McGonigal)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب غریزه اراده، با به کار گیری این ابزار درونی قدرتمند انسان، به ما می آموزد تا چگونه بتوانیم عادات ناخواسته خود را کنار گذاشته، از اهمال کاری دوری کرده، تمرکز خود را حفظ کرده و در برابر استرس های وارده مقاوم باشیم.

یکی از عواملی که لازمه رسیدن به هدف و دستیابی به موفقیت است، قدرت اراده است؛ اما متاسفانه در دوره کنونی، بیشتر افراد باور های غلطی در مورد این نیرو در ذهن دارند که منجر به ایجاد موانعی در مسیر موفقیت آن ها می شود.

کلی مک گونیگال نیز در همین راستا در سال ۲۰۱۱ با انتشار کتاب غریزه اراده، برای اولین بار به معرفی علم تسلط بر خود و مزایایی که این علم می‌تواند برای انسان داشته‌باشد می‌پردازد.

مک گونیگال، با توضیح این که نیروی اراده چیست، چگونه کار می‌کند و چرا نیرویی ضروری و لازم برای انسان است، به تقسیم این نیرو به ۳ بخش تشکیل دهنده آن می پردازد؛ او در ادامه به مخاطبین خود کمک می‌کند تا بتوانند با بکارگیری این نیرو، سلامت، رضایت و شادی و بهره‌وری خود را افزایش دهند.

پس اگر جزو افرادی هستید که می خواهید به آسانی کنترل نیرو اراده تان را در دست بگیرید و تا کنون این کتاب را مطالعه نکردید، مطالعه خلاصه کتاب غریزه اراده در بوکاپو را از دست ندهید.

نظرات کاربران

۲۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.