خلاصه کتاب
لغو اشتراک

Unsubscribe

لغو اشتراک
Unsubscribe
لغو اشتراک
3.7
27 امتیاز ثبت شده
افزایش بهره وری با مدیریت بهتر ایمیل ها
اثری از جوسلین گلی (Jocelyn K. Glei)
زمان مطالعه 23 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب لغو اشتراک نوشته جوسلین گلی کتابی است که همه ما به آن نیاز داریم. در دنیایی که بخش عظیمی از کارها به کمک اینترنت انجام می شود و ایمیل یک راه ارتباطی همگانی و پرکاربرد است, یادگیری نحوه مدیریت ایمیل ها ضروری است. ظهور و گسترش ایمیل به عنوان یک راه ارتباطی قطعا منافعی را در پی داشته است, اما نمی توان منکر این واقعیت شد که ایمیل جنبه های منفی نیز دارد. استفاده نادرست و بررسی مکرر و بی مورد ایمیل ها, سبب کاهش بهره وری و تمرکز افراد می شود.

بسیاری از افراد در محل کار خود زمان زیادی را صرف بررسی چندباره ایمیل هایشان می کنند, با این تصور که روزی پرکار و با بهره وری بالا داشته اند. در حالی که واقعیت, خلاف این است.

به همین خاطر, همه باید یاد بگیریم که چگونه به نحوی موثر از ایمیل هایمان استفاده کنیم و مدیریت آن را به دست بگیریم. در این کتاب, نویسنده نکات آموزنده گوناگونی را برای خلاصی از ایمیل های بی اهمیت و کنترل بهتر صندوق ایمیل ها به خوانندگان یاد می دهد.

اگر شما هم عادت دارید مکررا ایمیل هایتان را بررسی کنید, اما فرصت خواندن این کتاب را ندارید, پیشنهاد می کنیم از خلاصه کتاب لغو اشتراک در بوکاپو به صورت متنی یا صوتی بهره ببرید.

  1. کسانی که به بررسی ایمیل هایشان اعتیاد دارند؛
  2. کسنی که می خواهند تمرکز و بهره وری بالاتری داشته باشند؛
  3. کسانی که می خواهند ایمیل هایشان را بهتر مدیریت کنند.

جوسلین گلی نویسنده آمریکایی است که دغدغه اصلی اش یافتن خلاقیت و معنا در کارهای روزانه است. او مباحث خلاقیت در زندگی و معناسازی برای زندگی را از طریق وبلاگش و پادکست هایی که تهیه می کند, در اختیار عموم قرار می دهد. او مدیریت کنفراس 99U را نیز بر عهده داشته است. 

لغو اشتراک آخرین کتاب اوست که به بررسی مشکلات ناشی از عدم مدیریت صحیح ایمیل ها می پردازد و راه کارهایی را برای افزایش بهره وری و انجام کارهای ارزشمند ارائه می کند. از جمله کتاب های دیگر او می توان به کتاب مدیریت امور روزانه اشاره کرد که در آن راه هایی برای مدیریت زمان و کارهای روزانه آموزش می دهد.

نظرات کاربران

8 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
امیر ارسلان شفیعی
نکات این کتاب، نه فقط برای مدیریت ایمیل‌ها بلکه برای تمامی پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی قابل استفاده و کاربردیه. عالی بود ❤️
سه شنبه 31 تیر 1399
اسلام کریمی
🙏🌷
پنج شنبه 02 مرداد 1399
حمید رضا یدالهی
زیاد برای من کاربردی نبود. ممنون
جمعه 10 مرداد 1399
محمد گیوه کی
خوب بود
پنج شنبه 27 شهریور 1399
حسینعلی نعیم
خوب
یکشنبه 11 آبان 1399
تیام ندری
زمانی زیاد برای مطلبی کوچک و نه چندان مهم
چهارشنبه 05 آذر 1399
محمد صفائي
زياد به درد نميخوره
جمعه 14 آذر 1399
اسماعیل موسوی
ایمیل در زندگی ما آونقدری که این کتاب بهش پرداخته ، کاربرد و اهمیت نداره.خوندنش رو به همه پیشنهاد نمیکنم.با تشکر از بوکاپو
دوشنبه 15 دی 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها