خلاصه کتابلغو اشتراک

Unsubscribe

لغو اشتراک
لغو اشتراک
Unsubscribe
۳.۵
۶ امتیاز ثبت شده است
افزایش بهره وری با مدیریت بهتر ایمیل ها
اثری از جوسلین گلی (Jocelyn K. Glei)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب لغو اشتراک نوشته جوسلین گلی کتابی است که همه ما به آن نیاز داریم. در دنیایی که بخش عظیمی از کارها به کمک اینترنت انجام می‌شود و ایمیل یک راه ارتباطی همگانی و پرکاربرد است، یادگیری نحوه مدیریت ایمیل‌ها ضروری است. ظهور و گسترش ایمیل به عنوان یک راه ارتباطی قطعاً منافعی را در پی داشته است، اما نمی‌توان منکر این واقعیت شد که ایمیل جنبه‌های منفی نیز دارد. استفاده نادرست و بررسی مکرر و بی‌مورد ایمیل‌ها، سبب کاهش بهره‌وری و تمرکز افراد می‌شود.

بسیاری از افراد در محل کار خود زمان زیادی را صرف بررسی چندباره ایمیل‌هایشان می‌کنند، با این تصور که روزی پرکار و با بهره‌وری بالا داشته‌اند. در حالی که واقعیت، خلاف این است.

به همین خاطر، همه باید یاد بگیریم که چگونه به نحوی موثر از ایمیل‌هایمان استفاده کنیم و مدیریت آن را به دست بگیریم. در این کتاب، نویسنده نکات آموزنده گوناگونی را برای خلاصی از ایمیل‌های بی‌اهمیت و کنترل بهتر صندوق ایمیل‌ها به خوانندگان یاد می‌دهد.

اگر شما هم عادت دارید مکرراً ایمیل‌هایتان را بررسی کنید، اما فرصت خواندن این کتاب را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از خلاصه کتاب لغو اشتراک در بوکاپو به‌صورت متنی یا صوتی بهره ببرید.

نظرات کاربران

۸ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.