خلاصه کتاب
طراحی ارزش پیشنهادی

Value Proposition Design

طراحی ارزش پیشنهادی
Value Proposition Design
طراحی ارزش پیشنهادی
4.2
17 امتیاز ثبت شده
چگونه کالا یا خدماتی که مشتریان می خواهند، ایجاد کنیم
اثری از الکساندر اوستروالدر, ایو پیگنیور, گرگ برناردا و آلن اسمیت (Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, Greg Bernarda & Alan Smith)
زمان مطالعه 21 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب طراحی ارزش پیشنهادی, راهنمایی جامع برای طراحی و همچنین توسعه محصولات و خدماتی گیرا و جذاب است و تا کنون بیش از 100 هزار نسخه از آن به فروش رسیده است.

نویسندگان, الکساندر اوستروالدر, ایو پیگنیور, گرگ برناردا و آلن اسمیت, در این کتاب بر این باور هستند که برای آنکه بتوانیم بهترین ایده ها را برای مشتریان خود در نظر بگیریم, می بایست حداقل یک روز با کفشهای آنها راه رفته و از مسیر هایی که می گذرند, عبور کنیم؛ بدین ترتیب دغدغه ها و دردسر های روزمره شان را به وضوح درک کرده و قادریم برای آنها راه حل هایی مناسب و کاربردی ارائه دهیم.

اگر بتوانیم خود را جای مشتریان بگذاریم, خواسته ها و نیازهای آن ها را درک کنیم و حقیقتا متوجه شویم که برای انجام کدام کارها و وظایف روزانه خود احتیاج به کمک دارند, قادر خواهیم بود, برای آنها ارزش واقعی خلق نمایید. گرچه, ارائه محصولی که این نیازها را رفع کند, تنها گام اول از مسیر موفقیت کسب و کار ماست.

  1. کار آفرینان یا کسانی که به کار آفرینی علاقه دارند؛
  2. کسانی که به نو آوری و ارزش آفرینی علاقه دارند؛
  3. مدیران محصول یا بازاریابانی که بخشی از وظیفه طراحی ارزش پیشنهادی بر عهده آنهاست.

الکساندر اوستروالدر, کارآفرین, سخنران و از بنیان گذاران شرکت استراتجایزر (Strategyzer) است که پلتفرم و خدماتی برای راه اندازی کسب وکار و ساخت محصولاتی برتر ارائه می کند.

ایو پیگنیور, یک دانشمند کامپیوتر بلژیکی است که در حوزه سیستم های اطلاعات مدیریت تخصص دارد.

گرگ برناردا, سخنرانی مشهور در زمینه نوآوری و استراتژی است؛ او در حال حاضر به عنوان مشاور در شرکت مشاوره یوتوپیز (Utopies) فعالیت دارد.

آلن اسمیت, طراح, کارآفرین و بنیان گذار دیگر شرکت استراتجایزر است که در آن ابزارهایی برای طراحی بهتر کسب وکارها ارائه می کند.

نظرات کاربران

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها