خلاصه کتاب‌ها / مدیریت و رهبری / خلاصه کتاب این کافی نیست

خلاصه کتاب
این کافی نیست

What Got You Here Won't Get You There

این کافی نیست
What Got You Here Won't Get You There
این کافی نیست
3.9
51 امتیاز ثبت شده
چگونه افراد موفق، موفق تر می شوند
اثری از مارشال گلد اسمیت (Marshall Goldsmith)
زمان مطالعه 40 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب این کافی نیست, چه شما فرد موفقی باشید و چه در آستانه رسیدن به موفقیت باشید, برای شما مناسب است. چرا که بر خلاف کتاب های دیگری که در زمینه موفقیت نوشته شده اند, این کتاب به شما نشان می دهد که چطور برخی از کارهایی که خودتان فکر می کنید دلیل موفقیتتان بوده است, دقیقا دلیل شکستتان و یا جلوگیری از رسیدن به موفقیت های بعدی است.

عادات و رفتارهایی که طی سالیان طولانی در وجود شما نهادینه شده اند, بی آنکه خود متوجه باشید به اعتبارتان لطمه زده و جلوی پیشرفتتان را می گیرد. نویسنده, مارشال گلد اسمیت (Marshall Goldsmith) , در این کتاب به شما نشان می دهد که چطور با تمایل شدید به موفقیت و پیروزی, که در باور همه انسان ها امتیاز و ویژگی مثبتی در نظر گرفته شده است, مغز انسان دچار فلج زدگی موقت یا در شرایط بدتر, دائمی می شود که اصلاح آن, بسیار دشوار بوده, اما با راه کار هایی که این کتاب در اختیارتان قرار می دهد, تبدیل به امری شدنی و امکان پذیر می شود.

تا کنون بیش از 500 هزار نسخه از این کتاب به فروش رسیده است, پس اگر فرصت مناسب برای مطالعه کتاب های چند صد صفحه ای را ندارید, مطالعه خلاصه کتاب این کافی نیست را در بوکاپو از دست ندهید.

  1. مدیران سازمانها, رهبران کسب و کارهای مختلف و افراد علاقه مند به یادگیری مهارتهای رهبری و مدیریت؛
  2. افرادی که در زندگی حرفه ای خود, خواهان دستیابی به موفقیتهای بیشتری هستند؛
  3. کسانی که می خواهند در مورد «پارادوکس موفقیت» بیشتر بدانند.

مارشال گلد اسمیت, یک نویسنده آمریکایی و مربی پرورش رهبران است. کتابهای نوشته شده توسط گلد اسمیت, عموما در زمینه مدیریت و رهبری و دستیابی به موفقیت هایی بزرگتر از آنچه که اکنون وجود دارد, است.

مارشال گلد اسمیت, مدرک دکتری خود را از UCAL در سال 1977 دریافت نموده و سپس در دانشگاه های مربوط به مدیریت و رهبری ابتدا به عنوان دستیار پروفسور و بعدا به عنوان معوان رییس دانشکده, مشغول به کار شد.

او تا کنون با مدیران عامل 150 شرکت و کسب و کار همکاری کرده است و با حضور خود در کنار آن ها, اصلاحات اساسی و ماندگار را اعمال نموده است. اولین کتاب او در سال 1996 و با عنوان رهبر آینده (The Leader of the Future), به 25 زبان ترجمه شد و در همان سال, در مجلات نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال, توانست رتبه یک پرفروش ترین کتابهای سال را از آن خود کند.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
بابک حسینی
برای من فوق‌العاده خوب بود از اون دسته از کتابهای هست ک باید چند بار بخوانیم
جمعه 12 ارديبهشت 1399
علی نژادعلی
خیلی جالب نبود
جمعه 10 مرداد 1399
اسلام کریمی
مفید بود
جمعه 09 آبان 1399
فرزانه صادقی
کتاب جالبی بود که به شخصه خیلی از مسایل مطرح شده رو تجربه کردم و با مطالعه این بوکلایت الان میتونم سعی کنم که اونها رو حل کنم
سه شنبه 26 مرداد 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها