خلاصه کتاب
ملت جوان

YouthNation

ملت جوان
YouthNation
ملت جوان
4.4
18 امتیاز ثبت شده
برند سازی خارق العاده در فرهنگی جوان محور
اثری از مت بریتون (Matt Britton)
زمان مطالعه 29 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

ملت جوان نقشی ضروری در اقتصاد مدرن ایفا می کنند. جوانان دنیای مدرن, به کلی متفاوت از نسل های قبلی خود هستند و همگام با آن ها اقتصاد مدرن نیز تغییر کرده است. ظهور اینترنت و گسترش ارتباطات میان مردم در سرتاسر جهان فرصت های بی شماری برای نوآوری و اشتغال به شیوه های نو فراهم کرده است.

در این کتاب, با ویژگی های ملت جوان آشنا می شوید و درمی یابید که چگونه باید کسب وکارتان را دگرگون کنید تا بتوانید تغییرات دنیای مدرن را تاب بیاورید و برندی قدرت مند بسازید.

این کتاب, از کتاب های برگزیده و پرفروش در زمینه کسب وکار در آمازون است پس اگر فرصت مطالعه نسخه کامل این کتاب را ندارید, برای تبدیل کسب و کار خود به کسب و کاری پر رونق در دنیای مدرن, مطالعه خلاصه کتاب ملت جوان در بوکاپو را از دست ندهید!

  1. بازاریابانی که قصد دارند با جوانان این دوره و زمانه به زبان خودشان حرف بزنند؛
  2. کسانی که می خواهند بیشتر جوانان امروزی را بشناسند؛
  3. مدیرانی که می خواهند شرکت شان را با تغییرات دنیای مدرن وفق دهند.

مت بریتون (Matt Britton) به عنوان کارشناس بازاریابی و رسانه های اجتماعی با تخصصی منحصربه فرد و عمیق شناخته شده است. او در حال حاضر به عنوان بنیان گذار و مدیرعامل شرکت MRY مستقر در نیویورک به فعالیت حرفه ای خود ادامه می دهد. این شرکت یک سازمان بازاریابی رسانه های اجتماعی و مرتبط با جوانان است که در سال 2009 به عنوان «آژانس رسانه های اجتماعی سال» از سوی Mashable برگزیده شد.

مت از سال 2002 تا به اکنون سابقه همکاری با شرکت های بزرگی همچون کوکاکولا, پی اندجی (P&G), مایکروسافت و ویزا را داشته و به آن ها کمک کرده است تا با مصرف کنندگان رو به رشد و ناامید خود ارتباط برقرار کنند. او که تنها 39 سال دارد, کارش را تنها از یک استارتاپ شروع کرده و اکنون شرکت او بیش از 500 کارمند در سراسر جهان دارد. مت اغلب در کنفرانس ها و سخنرانی های خود در مورد روند و مسائل مربوط به چشم انداز بازاریابی هزاره ای صحبت می کند.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
ارمان محمدپور
خوب
دوشنبه 21 بهمن 1398
محمد امين عباسيان
فوق العاده بود
چهارشنبه 30 بهمن 1398
محمدصادق حیدری
کتاب خوبی بود و نکات خوبی رو متذکر شده بود.
نکاتی مثل این که با ظهور اینترنت هنجارها و نگاه های نسل جدید به دنیا و بخصوص اقتصاد تغییر کرده؛ پس اگه میخوای تو این دنیا بتونی دووم بیاری باید روش های جدید رو مطاق با ذائقه نسل جدید توی کسب و کارت ایجاد کنی. کاری که بعضی شرکت های بزرگ دنیا هم انجامش دادن.
شنبه 23 فروردين 1399
MR
ملت جوان کتابی کم نظیر با آگاهی بخشی جالب بود
جمعه 20 تیر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها